Стартовий набір для лешмейкера-початківця

Інструменти, які майстер лешмейкер використовує у своїй роботі, умовно поділяють на предмети одноразового та багаторазового використання. Я допоможу майстрам-початківцям підібрати стартовий набір інструментів.

інструменти dlja ljeshmejkera, leshmejker, інструменти ljeshmejkera, instrumenty dlja narashhivanija Інструменти, за допомогою яких майстер нарощує та знімає штучні вії, є досить суттєвою статтею витрат майстра-початківця. Тому їх потрібно ретельно вибирати та користуватися лише якісним інструментом.

Пінцети

Більшість майстрів у своїй роботі користуються одночасно двома інструментами. Один пінцет використовується для захоплення рідної вії клієнтки, а інший для того, щоб взяти та приклеїти штучну вію. інструменти dlja ljeshmejkera, leshmejker, інструменти ljeshmejkera, instrumenty dlja narashhivanija Форма пінцетів також відрізняється:

  • прямі пінцети – для рідних вій;
  • вигнуті пінцети – для штучних вій.

Придбання цих двох моделей полегшить робочий процес.

Планшет

Планшетом користуються для того, щоб заздалегідь підготувати та розкласти на ньому штучні вії для нарощування.

Клейова поверхня

Як поверхню для клею можна користуватися каменем, спеціальним кільцем або одноразовою палеткою. Кожен із цих варіантів має свої відмінні риси.

  1. Камінь – як варіант спеціалізовані магазини пропонують вироби з кришталю, нефриту чи скла. Всі вони добре охолоджують і не дозволяють матеріалу засихати тривалий період часу, полегшуючи цим роботу майстра. інструменти dlja ljeshmejkera, leshmejker, інструменти ljeshmejkera, instrumenty dlja narashhivanija
  2. Кільце - це, по суті, одноразова палетка невеликого розміру. Назву цього аксесуара можна пов'язувати з тим, що майстер одягає його на палець як кільце. Таким чином не доведеться щоразу тягтися до столика для того, щоб дістати клей. Погодьтеся, це значна економія і сил майстра, і його часу.
  3. Пластикова палетка - після роботи її можна викинути, відтирати її від клею нема потреби. Початківцю майстру цілком буде достатньо пари упаковок.

Ножиці лешмейкера

Цей інструмент ще називають чарівними ножицями. Це надзвичайно зручний інструмент, за його допомогою можна:

  • розрізати подушечку на частини;
  • підрізати вію за необхідності отримати коротшу довжину.

інструменти dlja ljeshmejkera, leshmejker, інструменти ljeshmejkera, instrumenty dlja narashhivanija Чарівні ножички коштують трохи дорожче за звичайні. В принципі, і знайти їх у магазинах може бути складно. Але спочатку майстер цілком може використовувати у роботі звичайні ножиці для манікюру.

Вентилятор або груша

Ці інструменти знадобляться майстру для того, щоб просушити клей на віях. Також вони служать і для того, щоб допомогти клієнтці при сльозогінності, яка може виникнути в момент, коли тільки нанесений клей починає випаровуватися та дратувати слизову оболонку очей.

інструменти dlja ljeshmejkera, leshmejker, інструменти ljeshmejkera, instrumenty dlja narashhivanija Щіточки для розчісування

Щіточки належать до витратних інструментів. Придбати їх можна поштучно або упаковками, у кожній з яких 10 щіточок. Як варіант можна вибирати між силіконовими та нейлоновими варіантами. Нейлонові вважаються універсальними, а силіконові відмінно підходять для нарощування вій за технологією 2 або 3Д.

Вибравши відповідні інструменти та витратні матеріали, можна розпочати відкриття власного бізнесу – нарощування вій. Досвід та впевненість прийдуть до Вас з часом, а спочатку головне акуратність та віра у власні сили – успіхів Вам у роботі!