Способи завивки вій

Вії здатні значно підкреслити виразність та красу очей. Для того, щоб надати їм спокусливого вигину і необхідної довжини використовують популярну процедуру ламінування. Проте, деякі жінки досі віддають перевагу більш традиційному методу – завивці.

завика респіратор, хіміческая завірка респіратор, шhipcy dlja завивки респіратор, permanentna zavivka resnic Види та способи виконання

Майстри сучасних косметологічних салонів відповідно до стану рідних вій, побажань клієнтки та власного досвіду можуть порекомендувати один із наступних методів проведення завивки вій:

  • хімічний;
  • щипчиками;
  • перманентний;

Хімічний спосіб завивки вій

За статистикою, саме цей спосіб є найпопулярнішим серед відвідувачок салонів краси. Цьому в першу чергу сприяє факт того, що витончений ефект вигину після процедури зберігається ще як мінімум місяць. завика респіратор, хіміческая завірка респіратор, шhipcy dlja завивки респіратор, permanentna zavivka resnic

Щоправда, проводити процедуру щоразу фахівці не рекомендують. Повторювати її варто не раніше як за 2-3 місяці. Сам процес виконання хімічної завивки виконується в кілька етапів:

  1. Волоски знежирюються за допомогою спеціального розчину.
  2. На вії наноситься спеціальний гель (його залишають хвилин на 20).
  3. Гель нейтралізують та фіксують спеціальним препаратом.
  4. Підбирають оптимальні за розміром валики.
  5. Вії накручують на маленькі валики – бігуді. завика респіратор, хіміческая завірка респіратор, шhipcy dlja завивки респіратор, permanentna zavivka resnic

Загальний час виконання процедури становить близько 50 хвилин, це залежить від різновиду виконання хімії. Розрізняють три способи:

  • на завиток;
  • компексну;
  • прикореневу.

Проведення хімічної завивки має очевидні переваги.

  1. Хімічна завивка, виконана досвідченим майстром, подарує ефект великих і широко відкритих очей навіть у випадку, коли власні вії досить короткі.
  2. Хімія дозволяє наносити на очі макіяж.
  3. Можна носити лінзи чи окуляри.
  4. Не заважає відвідувати солярії та СПА салони.

Завивка вій щипчиками

Самостійне виконання здається на початку надзвичайно простою процедурою, але насправді вимагає певних навичок. При некоректному виконанні завивки існує ризик обламати власні вії та, що ще гірше - травмувати очі. Для того, щоб звести його до мінімуму і не йти до лешмейкера, варто вибирати спеціальні сучасні нетравматичні щипчики покриті м'яким пластиковим захистом. Але це зовсім не означає, що в роботі з ними акуратність не знадобиться. завика респіратор, хіміческая завірка респіратор, шhipcy dlja завивки респіратор, permanentna zavivka resnic

Попри складність на початках, завивка щипчиками має очевидні переваги. До них відносять:

  • доступність;
  • мобільність;
  • просту технологію використання.

До недоліків відноситься те, що при тривалому використанні щипчиків вії починають ламатися і випадати. Та й витончена форма зберігається недовго.

Перманентна завивка

Спосіб дуже схожий на хімічний метод. Відмінності становлять лише різні інгредієнти у засобах для фіксації вигину. Процедура полягає у накладанні волосків на валики. Після цього валики обробляються спеціальним гелем, який, до речі, абсолютно гіпоалергенний. За 20 хвилин наноситься фіксатор. На завершення процедури на вії наносять спеціальний бальзам. завика респіратор, хіміческая завірка респіратор, шhipcy dlja завивки респіратор, permanentna zavivka resnic

Після перманентної завивки вій бажано здійснювати догляд за ними. Для цього використовуються олії реп'яха, мигдалю або рицинову олію. І нехай Ваші вії будуть здоровими.

А як Ви доглядаєте свої вії? Чи використовуєте завивку і, якщо так, то якому способу віддаєте перевагу? Діліться з нами у коментарях.