Спліт – розрізаний язик

Продовжуючи тему про боди модифікацію, не можна не згадати про «зміїний язик», який останнім часом став популярний нітрохи не менше ельфійських вух і тунелів.

зміїний jazyk, роздвоєння

Центральне роздвоєння язика, по суті є хірургічною операцією під час якої язик посередині розрізається, а потім загоюється після чого залишаються дві роздільні половинки, утворені фіброзною тканиною. Якщо операцію акуратно виконуватиме спеціаліст, то вона буде абсолютно нешкідливою.

Чи є користь від процедури

Звичайно ж, користі від такого оперативного втручання організму немає жодної. Розрізають язик виключно ті, кому подобаються гострі відчуття і ті, хто вважає, що:

  • зміїний язик це круто виглядає;
  • у роті з'являються незвичайні та досить приємні відчуття;
  • крутити половинками на різні боки весело.

зміїний jazyk, роздвоєння

Якщо «практичних занять» вистачає, роздвоєний язик може подарувати багато приємних відчуттів на еротичному фронті. Багато хто говорить про те, що зміна структури язика приносити свободу на духовному рівні та відчуття, які дарує роздвоєний язик, просто ні з чим неможливо порівняти. Пізнати їх можна лише особисто.

зміїний jazyk, роздвоєння

Передісторія

Роздвоєння язика має історичне коріння. Воно веде в індійські практики йоги. Наприклад, у «Кечарі Мудра» такий метод застосовується у дихальних практиках. При цьому язик розрізається так, що його довжина дозволяє прибирати його в рот і, закидаючи глибоко в горлянку, перекривати дихальні шляхи та надходження повітря. зміїний jazyk, роздвоєння

Вважається, що це дозволяє переміщатися через життя та смерть туди й назад, це так званий стан Соматхи. Йоги вважають, що такий обряд служить для єднання з Божеством. З розрізаним язиком зображається й один з основних персонажів Індійської міфології – богиня Калі. Найчастіше роздвоєні язики зображають у злих персонажів. До речі, і в християнстві такі зображення теж присутні – роздвоєння язика приписують самому Сатані. зміїний jazyk, роздвоєння

Бод-Мод

Популярність цієї модифікації в наш час популяризують такі люди як:

  • Дастін, яка виступає у «Шоу Ігри з Тілом», Факір Мустафі. Вона розрізала собі язик самостійно;
  • Тімі Кридланде, якого назвали Король тортур, він теж виконав процедуру сам;
  • Еріке Спарке - Людина-Ящір;
  • Шеннон Ларатт – її язик роздвоїв лицьовий хірург.

Але повторювати подвиги людей, які виконали процедуру самостійно, не варто, оскільки вона дуже ризикована.

Ризики виконання операції

Навіть якщо процедуру виконає спеціаліст, існують ризики відкриття кровотечі. Якщо лікар недостатньо професійний, то можлива втрата контролю за ситуацією та значна втрата крові. У найсерйозніших випадках можливе пошкодження гланд та мовних нервів. Дуже рідко, але все ж таки трапляються шрамування та інфікування порожнини рота.

Звичайно, проводити над власним тілом такі сміливі експерименти – особиста справа кожного. Нам дуже хотілося б почути Ваше ставлення до питання зміїного язика. Очікуємо на відповіді у коментарях.