Сонячний манікюр

Літо у розпалі й хочеться, щоб і нігті повною мірою відбивали тепло сонячних променів. Навряд чи можна уявити вдалий варіант манікюру на літо, ніж манікюр у жовтих відтінках.

манікюр, солнечний манікюр, шельтий лак dlja nogtej Такий дизайн допоможе хоч на якийсь час поселити літнє сонечко на кінчиках пальців. Яскраві жовті відтінки не залишаться непоміченими. Головне, не йти всупереч тенденціям сучасної моди та дотримуватись певних правил нанесення барвистого жовтого відтінку.

Манікюр та обробка країв

Якщо Ви вирішили пофарбувати нігті в жовтий колір, зверніть увагу, що потрібно буде округлити краї нігтиків. Сам по собі жовтий колір досить яскравий і для того, щоб «сонячний» манікюр не дратував погляд, потрібно спробувати пом'якшити, врівноважити його. Тому ми трохи розчаруємо жінок, які віддають перевагу нігтям у формі квадрата. Хоч трошки, але їх у будь-якому випадку потрібно буде заокруглити. В ідеалі, незалежно від того, якому манікюру Ви віддаєте перевагу - апаратному або класичному - надайте нігтям овальну форму. І ще одне – найкраще жовтий виглядає на коротеньких нігтиках. манікюр, солнечний манікюр, шельтий лак dlja nogtej

Поєднуємо колірну гаму

Жовтий – досить гармонійно поєднується практично з усіма відтінками кольорової гами. Головне, в чому необхідно дотримуватися акуратності, це невідповідність у манікюрі холодних та теплих кольорів. Правила підбору тут дуже прості – темніший і насичений колір зараховується до теплих. Чим блідішим і ближче до білого буде відтінок, тим холоднішим він вважається.

Якщо використовувати в манікюрі теплий жовтий колір, у парі з ним можна фарбувати нігті будь-яким рожевим тоном. Якщо жовтий буде холодним, краще наносити паралельно з ним яскраво-зелені або темно-сині лаки. Біла, сіра або чорна пара підійде до будь-якого відтінку жовтого лаку. Вибирайте оригінальні поєднання кольорів та створюйте на своїх нігтях яскравий та барвистий літній «парадиз». манікюр, солнечний манікюр, шельтий лак dlja nogtej

Жовтий манікюрний дизайн

Правильно підібравши кольори інших лаків, що поєднуються з жовтим відтінком, можна перейти до дизайнерських варіантів виконання «літніх нігтів». Розглянемо найпопулярніші з них цього сезону.

  1. Бурштиновий - чудово підійде і юним дівчатам, і солідним дамам.
  2. Лимонний нюд – на доглянутій шкірі блідих рук такий варіант манікюру виглядатиме особливо вишукано. Бажано, щоб нігті були коротко обстрижені.
  3. Френч "навпаки" - виглядає дуже оригінально, а доповнити такий дизайн успішно допоможе чорний лак. манікюр, солнечний манікюр, шельтий лак dlja nogtej
  4. Перетин золотом – красиво на сонячних нігтях виглядатимуть геометричні промінчики золотим кольором.
  5. Сонечко – намалюйте на нігтях сонечко, і у Вас завжди буде із собою пляж та теплий літній відпочинок.
  6. Жовтий монохром – кольори можна змінювати залежно від ситуації. Гірчичний відтінок для офісних працівників, яскравий неоновий лак – для нічних клубів та дискотек. манікюр, солнечний манікюр, шельтий лак dlja nogtej

Сонячний градієнт

Можливо на слух поєднання жовтого та блакитного буде і незвичайно, але такий варіант возз'єднання на нігтях літнього неба та сонечка виглядає дуже стильно та оригінально. З іншого боку – градієнт синього із жовтим нагадує і сонячний морський пляж.

Якщо ж ви хочете зобразити на своїх нігтях сонячний захід сонця - підготуйте червоний, жовтий і помаранчевий лак. Спочатку за допомогою спонжика зробіть градієнт від червоного до помаранчевого, а на завершення – акуратно промалюйте кінчик нігтя у жовтий колір. Для цього бажано використовувати скотч, що обрізається півколом. Якщо Ви вважаєте себе хорошим художником, можна намалювати на градієнтних нігтях невеликі пальми.

Якщо з малюванням Ви не особливо дружите - використовуйте наклейки або стемпінг і, в будь-якому випадку, який би варіант Ви не наважилися зобразити на своїх нігтях - скидайте фото в коментарях.