«Солодка депіляція» - шугарінг

Жінки практично все життя шукають ідеали – ідеальний макіяж, ідеальний манікюр та, звичайно ж, ідеальна депіляція. Який метод можна назвати найкращим? Виявляється – це шугарінг. Поговоримо про нього.

shugaring - sladkaja depiljacija, depiljacija saharom, shugaring v domashnih uslovijah, saharnaja depiljacija, depiljacija doma Ще з початку історії депіляції відомо, що постійне використання станка для гоління рано чи пізно може викликати подразнення. Особливо це стосується проблемної та чутливої шкіри. Лазерна депіляція багатьом не по кишені. Крім цього, не кожній жінці підійде ця процедура влітку. Всім відомо, що два три тижні до і після неї суворо забороняється приймати сонячні ванни, а від відпочинку на морі доведеться зовсім відмовитися.

Значить, для того, щоб позбавити свої ніжки, зону бікіні та пахви стану "легкої непоголеності" потрібно шукати більш підходящі варіанти. Це звичайно ж, якщо Ви не є прихильником нового віяння - зберігати натуральну рослинність на тілі. Якщо ж Ви віддаєте перевагу гладкій і шовковистій шкірі, на першому місці, без сумніву буде шугаринг - практично ідеальний спосіб досягти гладкої шкіри, заощадивши при цьому і час, і гроші.

shugaring - sladkaja depiljacija, depiljacija saharom, shugaring v domashnih uslovijah, saharnaja depiljacija, depiljacija doma

Шугарінг та його плюси

Депіляція цукровою масою у народі ще відома як перська. Вся річ у тому, що прийшов до нашого краю цей метод саме з рецептів стародавніх персів. Він дуже швидко набув популярності, а сприяли цьому численні плюси шугарінгу. До них сміливо можна віднести:

  • безболісність у порівнянні з іншими методами, включаючи воскову епіляцію;
  • цукрова маса робить шкіру на подив ніжною, гладкою та шовковистою;
  • абсолютна відсутність ризику алергічних реакцій;
  • доступність та низька вартість процедури;
  • відсутність після процедури врослих волосків;
  • виключення травм. shugaring - sladkaja depiljacija, depiljacija saharom, shugaring v domashnih uslovijah, saharnaja depiljacija, depiljacija doma

Для того, щоб зробити шугаринг самостійно, не потрібно закінчувати курси косметологів і витрачати багато грошей. У шугарингу все просто і зрозуміло навіть новачкам.

Складники:

  • цукор – близько 6 столових ложок;
  • вода – 2 столові ложки;
  • лимонна кислота – пів столової ложки.

shugaring - sladkaja depiljacija, depiljacija saharom, shugaring v domashnih uslovijah, saharnaja depiljacija, depiljacija doma

Приготування

Цукор і воду з'єднують у каструльці та ставлять на газ. Масу варять на маленькому вогні доти, доки вона не набуде насиченого золотистого відтінку. Потім у масу додають лимонну кислоту. Суміш вариться далі доти, доки вона не стане коричневою, потім знімають з вогню, і чекають доки вона охолоне, до кімнатної температури. Інакше можна отримати опіки.

Виконання процедури

Охолоджуючись, цукрова маса отримує тенденцію до застигання. Для того, щоб використовувати її для депіляції, необхідно розім'яти її до консистенції, що нагадує пластилін. Цікавим фактом для депіляції можна вважати наступну пораду – перед тим як наносити світлу та непрозору масу на шкіру необхідно нанести на неї борошно чи дитячу присипку. Це захистить шкіру.

Шугаринг виконують на волосках довжиною понад 3 міліметри, інакше процедура не принесе максимального ефекту. З приготованої цукрової суміші потрібно зробити кульки невеликого розміру. Їх поступово розкочують по всіх зонах депіляції. При цьому, розкочувати кульки слід проти росту волосків, а знімають їх, навпаки, у напрямку його росту.. shugaring - sladkaja depiljacija, depiljacija saharom, shugaring v domashnih uslovijah, saharnaja depiljacija, depiljacija doma

Як бачимо, така процедура дуже проста і не потребує великих фінансових витрат. Та й зробити її в домашніх умовах дуже просто. Ефект після шугарингу буде помітним протягом двох-трьох тижнів.

Отже, якщо Ви хочете забути про постійне гоління і не відчувати на собі досить болісну воскову депіляцію – починайте готувати суміш для шугарингу. Якщо ж Ви вже давно користуєтеся цим методом і у Вас з'явилися свої маленькі секрети – розкажіть про них нам у коментарях.