Соболь, норка чи шовк

Соболь, норка чи шовк. Про що ми? Все просто – про нарощені вії. Саме ця процедура зараз стала популярною і здатна подарувати жінкам гарний та сексуальний вигин вій.

Методики нарощування

На сьогодні розрізняють два основні напрямки техніки нарощування вій:

  • Пучковий - до рідних вії прикріплюються штучні вії, які спочатку вже зібрані в пучки по 5-7 вій в кожному. Методика відрізняється простотою і, швидким виконанням. Недоліком вважається менший, порівняно з нарощуванням поресничного термін служби.
  • Поресничне – до кожної рідної вії прикріплюється штучна вія. Така техніка виглядає дуже натурально, і вії тримаються на очах близько місяця.

Після того як ви визначилися з технікою виконання, залишається визначитися з тим, вії з якого матеріалу вибрати для себе. Сьогодні майстри можуть порекомендувати вам:

  • Соболь - щільні й досить важкі штучні нитки, найчастіше вони використовуються для створення яскравого, стильного і навіть певною мірою креативного образу;
  • Норка – вже сама назва повністю відповідає реальному блиску та товщині штучних вій, що дуже нагадують зовні хутро кумедного звірка – норки;
  • Шовк - легкі й водночас досить щільні нитки допоможуть лешмейкеру створити барвистий і стильний образ.

Але, вибір способу нарощування та матеріалу з якого будуть зроблені штучні волоски – це ще тільки половина справи. Визначившись із цими моментами, залишається вибрати форму вигину і бажаний об'єм. Саме від об'єму безпосередньо залежить те, чи виглядатимете ви натурально, чи вам вдасться отримати лялькові вії Твіггі. Вибір тут лише за вами. Вирушайте на нарощування, не замислюючись - красивий, стильний та сексуальний образ буде вам забезпечений. При належному догляді нарощені вії прослужать досить довго. Деяким модницям вдається продовжити термін їхньої служби й на місяць, і на півтора.

Так що, милі пані, вибирайте свій образ і не відкладайте похід до майстра. А ми у свою чергу чекаємо на фотографії ваших розкішних вій у коментарях.