Смокі айс – інновації у тренді

Макіяж смоки айс відомий усім. Однак, звичний варіант передбачає фарбування верхньої частини повік. Ми ж сьогодні поговоримо про інноваційний тренд – нижній смокі айс.

Якщо ви вчасно звернете увагу на цей тренд, то отримаєте можливість випередити мейнстрім і стати модною прямо зараз. Перший приклад такого макіяжу побачив світ на модному показі Rochas.

Отже, спробуємо приміряти на себе новий б'юті-тренд і перетвориться на справжню готичну музу. Для цього окрім нижнього смокі айсу вам знадобляться нігті неймовірної довжини XXL, пофарбовані практично в чорний колір губи та зачесане назад за допомогою гелю волосся.

Усі ми вже неодноразово спостерігали на світових подіумах незвичайний декор нижніх вій та ліній їх росту. Але зараз певна відьмацька естетика не залишила байдужим нікого. Отже, як виглядає нижній смоки айс? Верхню повіку передбачається залишати повністю «оголеною». На ній немає ні тіней, ні олівця, ні підводки.

Низ, навпаки, акцентується. На ньому малюють чорну стрілку, бажано, щоб вона була дзеркальною. Стрілка розтушовується вугільно-чорними тінями, що саме по собі робить її ще цікавішою та ефектнішою.

Для того, щоб макіяж виглядав гармонійно, стрілка повинна отримати логічне продовження і закінчуватися на верхній повіці. При цьому очі підводять біля самого куточка. Пігмент не варто економити - чим більше він буде витягнутий до вилиць, тим стильнішим буде ваш макіяж.

Отже, ви готові спробувати на собі неймовірно ефектний нижній смоки айс? Якщо так, то обов'язково поділіться з нами фотографіями в коментарях.