Смарт-педикюр

Що таке смарт педикюр? Як його виконують та чи варто переходити на нього? Поговоримо про це.

В принципі, ідея не розмочувати ноги в різноманітних ваннах і терти п'яти пилкою сподобатися багатьом жінкам. А саме це і є головною відмінністю смарт-педикюру від звичайного.

Смарт педикюру під силу перемогти й білий наліт, і мозолі, і навіть шкіру, що сильно огрубіла. Таке звичайному педикюру не завжди під силу, що вже говорити про його «колегу» - апаратний педикюр. Але як же вдається педикюру смарт справлятися з такими складними завданнями?

Головна фішка в тому, що під час смарт-педикюру використовується спеціальна насадка – диск з одноразовим файлом. Саме йому і приписують чудеса, які жінка може відчути після завершення процедури.

Протипоказань до виконання смарт-педикюру немає. Його можна робити навіть людям із грибковими ураженнями ніг. Насадка - файл одноразова та ризик заразити інших клієнтів повністю відсутній. Що стосується самого диска, то він піддається дезінфекції та стерилізації, та й зі шкірою клієнта він не контактує.

Ще один незаперечний плюс смарт педикюру – це швидкість його виконання. Щоправда, в першу чергу, звичайно, має значення стан стоп клієнта. Послуга обійдеться вам дещо дорожче за інші варіанти. Пояснюється все досить просто – високою вартістю витратних матеріалів:

  • дисків;
  • одноразових файлів;
  • молекулярного масла (воно використовується лише у цьому варіанті педикюру).

Сюди можна додати й вартість навчання майстрів – самостійно, і, відповідно, безкоштовно, навчитися виконувати процедуру не вдасться. Якщо ж вам не відомо, що таке молекулярне масло, повідомлю, що це дивовижне поєднання вітаміну Е, олії чайного дерева та арганової олії. Це забезпечує швидке поглинання та відмінну здатність зберігати вологу шкіри ніг.

Сміливо експериментуйте та насолоджуйтесь незвичайним смарт педикюром. І не забувайте поділитися відчуттями у коментарях.