«Smart nails» або нано-технології у сфері краси

Сучасні технології не залишаються на місці, виводячи жіночий манікюр на новий рівень. Сьогодні на розгляді у нас «Розумні нігті» від китайської компанії Jakcom, яка створила інноваційний продукт – «S mart Nails».

Я намагатимуся розібратися в чому суть цієї технології і як вона полегшує повсякденне життя.

Ногти со встроенными чипами

Що таке "smart nails" ?

Розумні нігті є яскравою комбінацією технологій і стилю. Це тонка пластина з вбудованим всередину її тонким багатофункціональним чіпом, що кріпиться до поверхні нігтя. Товщина таких чіпів коливається від 0,05 мм до 0,15 мм, залежно від моделі. На цей час колекція розумних нігтів представлена у трьох варіаціях. Кожна з них має унікальні характеристики. Розберімося докладніше у чому їх особливості.

n2m-chipЧипы на ногтях, умные ногти

Типи чипів

Модель N 2 M може містити всю інформацію з вашої смарткарти. Ви можете використовувати такий чіп як ваш особистий ключ доступу, відкриваючи будь-які двері з електронними замками лише притуливши нігтьову пластину до пристрою, що зчитує. Так само в такий чіп можна помістити інформацію клубних та знижкових карток, шопінг-карток, і карток ідентифікації особи.

При цьому ступінь захисту від витоку персональної інформації стає дуже високим, оскільки, по суті, всі дані ви носите "на собі".

Магнитный ключ на ногтяхkreditnaya-karta-na-nogteoplatit-tovary-rukoj

Варіант із чіпом N2F може бути синхронізований з вашим мобільним пристроєм для здійснення широкого ряду функцій завдяки особливому вбудованому чіпу NFC. Одним маленьким жестом можна управляти розблокуванням екрана або миттєвим доступом до програм. Залежно від побажань під час програмування за допомогою даного чіпа вводяться в дію майже будь-які функції вашого смартфона.

разблокировать телефон пальцемsignal-ot-nogtejrazblokirovat-telefon-nogtem

 

Управляти таким чіпом легко, досить просто встановити мобільний додаток на свій смартфон.

Модель N2L містить дуже тонкий (0,1 мм), але при цьому візуально ефектний чіп. Цей «розумний ніготь» оснащений мікро LED лампочкою і подає миготливий знак, як тільки ви опинитеся поруч із високочастотним сигналом. Більше не потрібно вгадувати чи спрацювала ваша пластикова карта - у разі успішної операції ваш ніготь просто підморгне бешкетним вогником;)

чип на ногтяхchipovanye-nogtikarty-dlya-oplaty-v-nogte

Які ще переваги мають «smart nails» ?

Певною перевагою розумних нігтів є легкість у встановленні та використанні. Потрібно зробити всього два кроки для встановлення чіпа, який сумісний з усіма видами та дизайном нігтів. Приклеїти чіп певним способом на пластиковий нігтьовий типс (який використовується як накладні нігті), а потім приклеїти типс до власного нігтя. Тонкий та м'який, чіп ідеально лягає на нігтьову пластину. А майстер манікюру з легкістю допоможе надати таким нігтям бажаного кольору. Детальну схему встановлення розумного нігтя можна побачити у відео на YouTube

Але на цьому чаклунство не закінчується. Такі «розумні нігті» мають високий рівень водостійкості, а так само можливість повторного використання без підзарядки. Вони виготовлені із повністю безпечних, нетоксичних матеріалів. А виробник, будучи впевненим за свій товар, надає на нього гарантію 1 рік.

І трохи реклами:

Я можу вам зробити такі нігті на замовлення! Вартість чіпів до 10 $ кожен + моя робота, ціна не буде захмарною і думаю ми знайдемо прийнятні варіанти. Телефонуйте.

«Smart nails» - ніколи ще краса і технології були настільки близькі!