Слайдери для нігтів

Протягом століть жінки прикрашають свій манікюр розписом, малюнками, стразами та навіть коштовним камінням. Слайдер дизайн на нігтях не тільки дарує нігтям красу. Також він допомагає у корекції їх форми, сприяє візуальному подовженню.

slajdery na nogtjah, manikjur so slajderami, naklejki na nogti, manikjur bez problem Слайдери для нігтів завдячують своєю популярністю насамперед тим, що вони є чудовою альтернативою художньому розпису на нігтях. Адже далеко не кожна жінка може похвалитися вмінням красиво малювати.

Якщо такого дару від природи немає, слайдери (стікери) допоможуть у найкоротший час зобразити на нігтях вибраний малюнок. Очевидні їх переваги перед звичайним пензлем для малювання:

  • чиста і чітка картинка;
  • легкість застосування;
  • можливість створення розкішного манікюру за лічені хвилини

По суті, слайдер дизайн це ті ж звичні ще з дитинства перевідні картинки. Виробники подбали про те, щоб їх було однаково зручно використовувати разом з акрилом, лаком чи гелем. slajdery na nogtjah, manikjur so slajderami, naklejki na nogti, manikjur bez problem

Особливості слайдерів

Картинку слайдера нанесено на ультратонку плівку. При розмочуванні вона відокремлюється від підкладки. Максимально можлива пластичність матеріалу дозволяє точно повторити форму нігтьової пластини. Фахівці рекомендують використовувати слайдери для ацетонового покриття або покриття шелаком чи гель лаком. Можна використовувати при акриловому моделюванні.

Також майстри манікюрних салонів використовують слайдери виготовлені як наклейки та для фотодизайну з безмежними можливостями творчого дизайну. Клейовий шар легко наносити на нігті будь-якого кольору. Щоправда, щоб малюнок виглядав яскравіше, варто використовувати світлі тони лаків. slajdery na nogtjah, manikjur so slajderami, naklejki na nogti, manikjur bez problem

Нанесення

Наклейки можна наносити на один палець кожної руки, а можна нанести й на всі пальці відразу як Вам зручніше. До речі, стародавня техніка феншуй навіть дає власні рекомендації щодо того, якого кольору має бути малюнок на тому чи іншому пальці.

Розібравшись із кольором та малюнком можна переходити до нанесення. Звичайно ж, починати слід з чищення та манікюру. За допомогою полички для нігтів формується форма нігтя. Далі – основа для манікюру чи базовий лак. Відтінок, що сподобався, Ви без проблем підберете серед кольорів, популярних цього сезону. slajdery na nogtjah, manikjur se slajderami, naklejki na nogti, manikjur bez problem

Після того, як основа просохне слайдер легенько змочується водою і відокремлюється від паперової основи. Далі наклейку розрівнюють за допомогою ватної палички або диска. Головне тут – контролювати тиск і не притискати наклейку надто сильно. В іншому випадку Ви побачите на нігтях негарні пухирі, наповнені повітрям. slajdery na nogtjah, manikjur se slajderami, naklejki na nogti, manikjur bez problem

Після нанесення зображення покрийте нігті захисним засобом або прозорим лаком. На додаток до слайдерів можна додати точковий орнамент, бульйонки або спеціальний пісок для дизайну.

Спробуйте слайдер дизайн і поділіться з нами своїми враженнями від отриманих результатів.