Скоби для педикюру – для чого призначаються аксесуар

Що таке пластини – скоби для педикюру відомо не всім жінкам. Зупинимося на цьому питанні та розберемося, кому і для чого необхідний цей аксесуар.

Титанова нитка або, як її називають, скоба – це спеціальна система коригування для боротьби зі врослими нігтями. 3-то система повертає початкову форму нігтя у разі:

  • циліндричної форми нігтя, що закрутився;
  • закрученого як раковина молюска до середини нігтя.

В обох випадках закручені нігті призводять до сильних болючих відчуттів, заважають при ходьбі.

Зверніть увагу, наші нігті кріпляться до кісток за допомогою особливих зв'язок. При травмах чи неправильно виконаному педикюру нігтьова пластина має властивість видозмінюватися. Безпосереднім завданням системи коригування якраз і є повернення нігтьової пластини в здоровий початковий стан.

Підбираючи скоби, майстер бере до уваги ступінь деформації нігтів. Дія скоб або ниток наступна: скобою захоплюються бічні сторони нігтя, що знаходяться в пазухах. У принципі, ця процедура дуже рідко викликає почуття дискомфорту. Якщо таке все-таки відбувається, можна випити знеболювальні препарати.

На сьогодні скоби сміливо можна назвати проривом у подології. Їхнє застосування доцільно при неправильно виконаному педикюрі в домашніх умовах.

Фахівці, беручись до процедури, завжди беруть до уваги такі аспекти, як:

  • валики на нігтях – низькі чи високі;
  • плоска, опукла або циліндрична нігтьова пластина;
  • сухий, тонкий чи вологий тип шкіри.

Тільки ретельно оцінивши нігті, фахівець ухвалює рішення про те, як проводити процедуру та які інструменти для цього використовувати.

Не варто самостійно братися за педикюр, якщо ви недостатньо впевнені у власних силах. Довірте справу професіоналам та залишайте у коментарях фото вашого ідеального педикюру.