Скільки часу сохне гель лак

Доглянутий манікюр прикрашає кожну жінку. Поява гель лаку дозволяє зберігати манікюр довго. Головною запорукою успіху є його правильне сушіння. Я розповім, скільки часу потрібно сушити лак у домашніх умовах і як це робити правильно.

sushka gel' laka, vremja sushki gel' laka, pravil'naja sushka laka, lampy dlja gel' laka, sushka shellaka Термін життя манікюру

Термін життя кожного манікюру – справа суто індивідуальна, деяким не вдається втримати красу на нігтях і два тижні, а деякі жінки насолоджуються дизайном, що сподобався, до двох місяців. Багато в чому залежить від швидкості природного росту нігтьових пластин. Але, звичайно, має значення і якість манікюру. Сюди відноситься правильне сушіння нігтів.

Запорука тривалого «ношення»

Якість манікюру залежить від кількох складових. Йдеться про якісні:

 • гель лак;
 • базовий топ;
 • закріплювач.

І, безумовно, одним із найважливіших чинників є використання якісної лампи для сушіння, правильно вибраний режимі її роботи та часу, протягом якого нігті будуть у лампі. Не менш важливо, щоб під час перебування в лампі нігті не пекли. sushka gel' laka, vremja sushki gel' laka, pravil'naja sushka laka, lampy dlja gel' laka, sushka shellaka

Які лампи використовувати

Сучасна нейл індустрія передбачає використання кількох варіантів ламп для сушіння гель лаку:

 • LED – 12-45 Вт;
 • УФ – від 9 до 54 Вт;
 • комбінований тип – 36 Вт.

Кажуть, що деякі види гель лаків (ті, які не відносяться до світлочутливих) можна висушити й без використання спеціальної лампи, користуючись звичайними сонячними променями. sushka gel' laka, vremja sushki gel' laka, pravil'naja sushka laka, lampy dlja gel' laka, sushka shellaka

Звичайно, така процедура забере багато часу і, можливо, призведе до появи неприємних ефектів у вигляді:

Все це не дивно, тому що на сонці гель лак висихає нерівномірно. Добре, що вибір ламп зараз великий і можна підібрати оптимально підходящий і за функціями, і за вартістю варіант.

До речі, кожна лампа пристосована для певного виду лаку:

 1. УФ-лампа відмінно сушить шелак, на якому є відповідна позначка.
 2. LED-модель призначена для лаків із позначкою «LED».
 3. Гібридна підходить для всіх видів гель лаку.

Час сушіння

Час просушування нового манікюру в спеціалізованій лампі також безпосередньо залежить від її виду.

 • УФ-лампа невеликої продуктивності (9 ватів) 6-10 хвилин.
 • УФ-апарат 36 Вт – 2 хвилини.
 • LED-модель – 10-30 секунд.

Цього часу цілком вистачає для полімеризації покриття та надання йому стійкості та твердості. Звичайно, для домашнього застосування краще підійдуть LED-лампи невеликих розмірів. До того ж вони не нагріваються, економні в роботі та служать близько 5 років. Правда не всякий шелак у такому пристрої добре просохне.

Якщо Ви хочете звести до мінімуму час сушіння - Вам оптимально підійде гібридний варіант. Йому підвладний будь-який шелак та біо гель, відмінно справляється з гель лаком. Час сушіння при цьому всього 30 секунд, погодьтеся, дуже зручний для жінок, які постійно поспішають у своїх справах. sushka gel' laka, vremja sushki gel' laka, pravil'naja sushka laka, lampy dlja gel' laka, sushka shellaka

Дотримання правил

Головне, милі дами, дотримуватися правил сушіння нігтів. В іншому випадку, манікюру загрожує відлущування, відшаровування та відколи.

Не варто поспішати та надто рано діставати нігті з лампи. Дотримуйтесь рекомендацій та скидайте нам фото Ваших манікюрів.