Синдром Юнера Тана

Канони краси людства змінюються з роками та століттями. Однак, існують парадоксальні феномени, які зовсім не вписуються в них. До таких патологій відноситься синдром Юнера Тана - ходіння сучасних людей рачки.

Sindrom Junera Tana, SJuT, люди на четверен'ках, еволюційний відкот, відмінно по еволюції

Появу людей, що ходять рачки розцінюють по-різному. У світі екстрасенсорики вважається, що це є показник зворотного ходу еволюційного процесу. Тобто деградація людини. Вчені ж, для яких таке явище є надзвичайно цікавим, з такою думкою не згодні. На їхню думку, причиною такої дивної поведінки вважається відхилення на хромосомному рівні. Крім ходіння рачки у хворих спостерігаються і додаткові когнітивні патології. До них відносяться порушення:

  • пам'яті та здатності до запам'ятовування;
  • розумового розвитку

Sindrom Junera Tana, SJuT, люди на четверен'ках, еволюційний відкот, відмінно по еволюції

Сама патологія була виявлена турецьким нейробіологом Юнером Таном у 2005-му році. Але згадка про дивних людей, що пересуваються на чотирьох кінцівках, зустрічалися ще в давніх літописах.

Турецькі курди та СЮТ

Саме турецький вчений виявив першу сім'ю курдів, більшість членів якої пересувалися рачки - 5 з 19. У кожного з членів сім'ї тією чи іншою мірою відзначалися затримки в розумовому розвитку. Причому йдеться і про тих, хто ходить прямо. Тоді вчений, який виявив ще кілька сторонніх людей із таким самим описом хвороби, почав займатися її описом. Sindrom Junera Tana, SJuT, люди на четверен'ках, еволюційний відкот, відмінно по еволюції

Ходять люди з однойменним синдромом, практично не згинаючи ноги у колінних суглобах, спина пряма. Через це їхній таз виглядає піднятим високо над землею. Руки під час руху вони також тримають прямо, спираються на долоні з трохи піднятими догори пальцями. Сама хода нагадує пересування тварин. Ліва нога і права рука пересуваються синхронно, як і права нога з лівою рукою.

Ступінь вивчення захворювання

На сьогодні ще не встановлено ні частотність, з якою зустрічається захворювання, ні кількість уражених недугою людей. Проведені експерименти зі сканування мозку допомогли встановити, що мозок людей із СЮТ відрізняється спрощеною структурою порівняно з мозком здорової людини. Sindrom Junera Tana, SJuT, люди на четверен'ках, еволюційний відкот, відмінно по еволюції

Через те, що в ньому відсутні цілі ділянки, люди дуже обмежені у словниковому запасі, що стосується математичних здібностей, то максимальна кількість цифр, з якими вони можуть впоратися – 10. Що дивно – між собою такі люди спілкуються на особливому, зрозумілому лише їм одним діалекті.

Насильно змусити людей із синдромом Юнера Тана ходити неможливо. Вони зовсім не здатні тримати рівновагу і відразу падають, або повертаються у звичну позу. Зважаючи на всі особливості патології, зрозуміло, що такі люди живуть примітивним способом життя. Працювати вони не здатні, а заробіток складається зі збирання порожніх пляшок чи металобрухту.

Sindrom Junera Tana, SJuT, люди на четверен'ках, еволюційний відкот, відмінно по еволюції

Жінки з такою патологією  намагаються зовсім не виходити з дому, побоюючись поглядів оточуючих. Але назвати ледарями не можна. Попри огрубілу шкіру на руках вони навіть до рукоділля здатні, можуть в'язати та вишивати невигадливі речі для себе або на продаж.

Також, попри всі особливості та обмежені розумові здібності, вони не повертаються до первісних тваринних інстинктів і не ходять оголеними. Це ще більше підтверджує теорію про те, що СЮТ не є еволюційним відкатом, це збій на генетичному рівні.

А що Ви думаєте про таку патологію, генетика чи початок нової еволюційної гілки гомінідів? Поділіться своїми думками у коментарях.