Синдром Ейнштейна

Продовжуючи тему людей з незвичайною зовнішністю, я не можу не розповісти Вам про Синдром Ейнштейна - неймовірний ріст або, якщо бути точніше, структуру волосся, при якій розчісування перетворюється не те що на складне, а просто на нездійсненне завдання.

sindrom Jejnshtejna, неслухняні volosy, volosy ne raschesyvajutsja, stekljannye volosy Багато красунь, укладаючи своє волосся скаржаться - не слухаються, не укладаються і, інше в цьому роді. Так ось, милі дами - Вам так здається тільки тому, що Ви ще не чули про те, що таке Синдром Ейнштейна або синдром волосся, що не розчісується. Про них я зараз і розповім.

Особливості аномалії

Склоподібне волосся - саме так ще називають цей феномен, це надзвичайно рідкісна аномалія волосяної структури. В результаті цього захворювання, якщо можна так сказати, зміни відбуваються безпосередньо в самому перерізі волосся. Це й унеможливлює розчісування волосся,  його укладку, а про створення красивої зачіски й зовсім мови бути не може.

sindrom Jejnshtejna, неслухняні volosy, volosy ne raschesyvajutsja, stekljannye volosy Кількість волосся у людей із Синдромом Ейнштейна нічим не відрізняється від його кількості на голові людини зі звичайним волоссям. Колір найчастіше світлий, у крайньому разі – рудий. Сухі та блискучі, вони при цьому практично ніколи не бувають ламкими. Через великий об'єм сформувати зачіску не вийде ніяк. Максимум, це зібрати локони у хвіст чи пучок, ще можна постаратися та заплести косу.

Під мікроскопом переріз такого волосся має не звичайну круглу або овальну форму. Навпаки, форма тут найрізноманітніша – вона у борозенках і може мати одразу три. Це робить переріз трикутним, восьмикутним і навіть формою серця. Це робить волоски злегка кучерявими й дуже жорсткими, що і не дозволяє їх розчісувати.

sindrom Jejnshtejna, неслухняні volosy, volosy ne raschesyvajutsja, stekljannye volosy Розвиток аномалії

У більшості випадків аномалія стає помітною вже в дитинстві. У деяких людей зі статевим дозріванням волосся «змінюється» і стає слухняним. Але деяким доводиться жити з цією аномалією протягом усього свого життя.

Синдром не є небезпечним, за винятком тих випадків, коли він стає супутнім до генетичних патологій – заячої губи або синдактилії. Самі собою склоподібне волосся не пов'язують ні з фізіологічними відхиленнями, ні з психологічними або неврологічними патологіями. sindrom Jejnshtejna, неслухняні volosy, volosy ne raschesyvajutsja, stekljannye volosy

Найвідомішою людиною у світі, яка мала склоподібне волосся, був Альберт Ейнштейн – саме завдяки йому, і був названий синдром.

Дівчинка Ейнштейн

Зараз такий же, як у знаменитого вченого зачіскою дивує світ Джейлі Лемб - дівчинка, волосся якої постійно стоять торчком з 2.5 років. Свого часу мама американської дівчинки витратила величезну кількість грошей на те, щоб підібрати засіб для укладання неслухняного волосся своєї дочки. sindrom Jejnshtejna, неслухняні volosy, volosy ne raschesyvajutsja, stekljannye volosy

Але, настав день, коли фахівці поставили дівчинці діагноз і стало ясно, що змінити нічого не вдасться. Чи вляжеться волосся дівчинки в підлітковому віці, поки не може сказати ніхто.

А як Вам симпатична малеча? І як Ви ставитеся до такої, м'яко кажучи, нестандартної зовнішності? Розкажіть нам у коментарях.