Симбрахідактилія

Симбрахідактилія є станом, з яким народжуються немовлята. Пальці у разі недорозвинені чи відсутні повністю. Вважається, що головною причиною розвитку патології є припинення кровопостачання руки на 4-6 тижнях вагітності.

Simbrahidaktilija, patologija razvitija kisti, внутрішньоутробні patologii Чи спробуємо це розібратися в нашій статті. Медики вважають, що спадковість тут ні до чого і захворювання не передається у спадок. У майбутньому люди або вчаться жити з такими патологіями, або мають можливість звернутися до лікарів. Щоправда, далеко не завжди є можливість встановлення протезів. На жаль, іноді і медицина може бути безсилою.

Найчастіше симбрахідактилія супроводжується й іншими патологіями. До них відносяться:

  • брахідактилія;
  • шкірна синдактилія;
  • глобальна гіпоплазія кистей чи стоп.

Simbrahidaktilija, patologija razvitija kisti, внутрішньоутробні patologii При патології на пальцях можуть бути відсутні нігті, окремі фаланги або палець може бути відсутнім зовсім. Замість нього на руці залишаються маленькі горбики на кінцях яких розміщені ледь помітні зачатки нігтів.

Чіткої статистики щодо захворювання не існує. Щодо лікування, то тут також немає певної чіткої схеми лікування. У деяких випадках хірурги можуть спробувати методику розтягування пальців або оперативне втручання. Довжина зародків пальців не дозволяє встановлювати на них більшість із сучасних протезів.

Simbrahidaktilija, patologija razvitija kisti, внутрішньоутробні patologii Тим не менш, деякі адаптивні моделі для спорту та дозвілля використовувати все-таки можна. Якщо дитина демонструє певні функціональні можливості, то можлива найскладніша операція з пересадки на руку пальця ноги.

Медичні дослідження не стоять на місці, і ми сподіваємося, що вже в найближчому майбутньому вчені зможуть розібратися в причинах виникнення цього, дійсно жахливого захворювання.

Якщо раптом Вам відомі клініки, де успішно оперують такі захворювання, поділіться з нами в коментарях. Можливо, ця інформація допоможе комусь із наших читачів.