Сіль від грибка нігтів

Багато років медики намагаються впоратися з грибковими ураженнями нігтів. Виявляється, ефективну допомогу на самому початку захворювання може надати звичайна кухонна сіль.

gribkove porazhenija, gribok nogtej, sol' ot gribka nogtej, solevye vannochki ot gribka, lechim gribok nogtej, leechenie gribka У боротьбі всі засоби хороші й тут сіль показала себе на найвищому рівні. Особливо рецепти народної медицини дієві на початкових стадіях захворювання. Також вони є відмінним доповненням до медикаментозного лікування важкої форми грибкового ураження. Народних методик боротьби з хворобою безліч, проте, серед сотень їх сіль займає одне з перших місць. Якщо ж додати у ванну йод, позбутися грибка можна буквально за кілька днів.

Яку сіль вибрати

По суті, яка саме сіль використовуватиметься особливого значення не має. Для боротьби з оніхомікозом однаково добре підходить як морська, так і звичайна кухонна або йодована сіль. Звичайно ж, у кожного виду солі є свої переваги, так і певні недоліки. gribkove porazhenija, gribok nogtej, sol' ot gribka nogtej, solevye vannochki ot gribka, lechim gribok nogtej, leechenie gribka

Проста кухонна сіль – хороший антисептик, який має властивість «роз'їдати» патогенну грибкову мікрофлору.

Морська сіль - являє собою засіб 2 в 1. Йдеться про знищення патогенних грибкових бактерій та регенерацію нігтьових пластин. Такий ефект продукту забезпечує значну кількість мікроелементів, що містяться в ньому.

Йодована сіль – її дія схожа на звичайну кухонну. Йодидів у складі продукту дуже мало, тому не варто надавати занадто великого значення слова «йодована».

Коли розпочинати лікування

Як і будь-яке інше захворювання, грибок нігтів краще починати лікувати відразу після появи перших ознак захворювання. gribkove porazhenija, gribok nogtej, sol' ot gribka nogtej, solevye vannochki ot gribka, lechim gribok nogtej, leechenie gribka Йдеться про:

Не варто запускати хворобу до появи таких ознак як:

Якщо ці ознаки вже з'явилися, одними ваннами із солі або йоду обійтися не вийде. gribkove porazhenija, gribok nogtej, sol' ot gribka nogtej, solevye vannochki ot gribka, lechim gribok nogtej, leechenie gribka Тут уже знадобляться спеціалізовані протигрибкові препарати. Якщо грибок не лікувати зовсім, наслідки будуть сумними - нігті почнуть відходити від свого ложа, відпадати й регенерувати їх буде практично неможливо.

Лікування на ранніх стадіях

Для лікування використовується сіль, йод чи поєднання обох продуктів. Найпростіше для процедури підготувати компрес із солі. Готують його в такий спосіб.

  1. У склянці теплої води розводять ложку солі.
  2. Розчин ретельно розмішують.
  3. У рідині змочують ватяний тампон або марлеву пов'язку.
  4. Компрес накладають на уражені нігті на 5 хвилин.
  5. Компрес знімають, а нігті обполіскують чистою водою.

gribkove porazhenija, gribok nogtej, sol' ot gribka nogtej, solevye vannochki ot gribka, lechim gribok nogtej, leechenie gribka Для посилення дії засобу народна медицина радить поєднання його з йодом. Перед нанесенням компресу за допомогою ватної палички на нігті наносять йод. Далі процедура нічим не відрізняється від вищеописаної. Для посилення ефекту можна додавати свіжий сік лимона або ефірні лимонні олії. Практикується додавання кількох крапель оцту та пару пластин часнику. На завершення процедури можна змастити уражені місця звичайним перекисом.

Уважно стежте за станом свого здоров'я і ніколи не заплющуйте очі на зміни нігтьових пластин. Нігті можуть багато розповісти про стан Вашого здоров'я, отже, бережіть їх.