Штучні вії для ... чоловіків

Вже нікого не здивуєш чоловічим лаком для нігтів або фактом того, що чоловіки регулярно підфарбовують волосся. Але, представники сильної статі й надалі наступають на п'яти жінкам, продовжуючи активно використовувати засоби, які раніше вважалися виключно жіночими й на черзі - накладні вії.

наkladні resnicy muzhchinam, muzhskoe narashhivanie resnic, muzhskie sttuchnye resnicy, muzhchiny і narashhivanie resnic Лайнер або накладні вії

Звичайно ж, насамперед стали користуватися лайнерами для очей чоловіки, зайняті у шоу - бізнесі чи модельній індустрії. Але деяким з них і цього здалося недостатньо і стало помітним їхнє бажання спробувати щось більше. Назустріч таким креативним мачо пішов досить відомий бренд із Британії – Eylure, який випустив принципово нові продукти – накладні вії, що призначаються виключно для чоловіків. наkladні resnicy muzhchinam, muzhskoe narashhivanie resnic, muzhskie sttuchnye resnicy, muzhchiny і narashhivanie resnic

Зараз у магазинах представлені два види продукту – товсті та тонкі. Спосіб кріплення в обох моделей однаковий – кріплення на прозору клейку стрічку. Її зовсім не видно, а погляд чоловіків став по-справжньому голлівудським. До речі, коштує новинка зовсім недорого – лише 6.5 доларів за пару. А популярність продукту вже відзначили власники всіх косметологічних магазинів.

До речі, східні чоловіки стали користуватися накладними віями набагато раніше за європейських. Це абсолютно точно і навіть солідна японська газета Japan Times у 2008 році зазначила, що на святі, присвяченому бренду Shu Uemura, чоловіків з накладними віями було набагато більше, ніж жінок.

Сучасне виробництво гарантує факт того, що чоловічі накладні вії будуть виглядати дуже натурально і нададуть погляду глибину, котрої бракує.

наkladні resnicy muzhchinam, muzhskoe narashhivanie resnic, muzhskie sttuchnye resnicy, muzhchiny і narashhivanie resnic Нарощування вій чоловікам

Насамкінець варто додати, що представники сильної половини людства не зупинилися на застосуванні накладних вій і зайшли далі – вони почали їх нарощувати. Адже нічого дивного чоловіки й так вже досить регулярно відвідують косметологічні салони - хтось видаляє зайву рослинність, хтось робить депіляцію інтимної зони, а хтось регулярно використовує всілякі косметичні засоби, враховуючи й лак для нігтів. наkladні resnicy muzhchinam, muzhskoe narashhivanie resnic, muzhskie sttuchnye resnicy, muzhchiny і narashhivanie resnic Адже, недарма, особливу лінійку лаків, призначених виключно для чоловіків, запустив відомий голлівудський актор Джонні Депп.

Нарощуючи вії, більшість чоловіків віддають перевагу класичним моделям, довжину яких можна порівняти з довжиною власних вій. Уникають вони й моделей з ефектом котячих очей чи лялькових вій у стилі Твіггі. наkladні resnicy muzhchinam, muzhskoe narashhivanie resnic, muzhskie sttuchnye resnicy, muzhchiny і narashhivanie resnic Щоправда, в тому ж таки Інстаграмі без проблем можна знайти фото чоловіків, у яких нарощені екстремально довгі кольорові вії.

Але, як кажуть – це справа особистих уподобань. А як Ви ставитеся до накладних вій для чоловіків чи чоловічого нарощування? Розкажіть нам у коментарях.