Шрамування

Одним із методів біомодифікації тіла є шрамування, яке також називають скарифікацією або рубцюванням. У чому воно полягає і якими можуть бути наслідки, я розповім Вам у сьогоднішній статті.

сhramirovanie, skarifikacija, rubcevanie, btomodifikacija tela, shramy на tele Історичне коріння

За інформацією, отриманою від палеонтологів та археологів ця традиція сягає корінням у далекі нетрі минулого людської цивілізації. Причому даремно пов'язувати його виключно з африканськими племенами. Рубці активно наносили на свої тіла та австралійські аборигени.

Подібність традицій жителів таких різних континентів, що відрізняються один від одного, лише в одному – шрамування мало ритуальний характер і свідчило про статус свого носія.

Може здатися смішним, але "статусність" рубцювання зберегло і в європейській Франції. Навіть у цілком цивілізованому XIX столітті у фехтувальників вважалося почесним мати на обличчі шрам, що залишився після поєдинку. Така мітка посилювала авторитет свого власника. сhramirovanie, skarifikacija, rubcevanie, btomodifikacija tela, shramy на tele

До речі, ті французькі юнаки та чоловіки, яким далеко ще було до успіхів у поєдинках, наносили собі шрами самостійно і цілком усвідомлено (звичайно ж, це робилося потай від усіх). Так невдахи намагалися довести свій авторитет.

Шрамування наших днів

На сьогодні у салоні Вам можуть запропонувати 4 варіанти виконання шрамування, які виконуються за допомогою:

  • вирізання;
  • таврування (випалювання);
  • холодного випалювання - методика з використанням рідкого азоту;
  • лазерне шрамування.

Кожен із них має свої певні переваги та недоліки. Але, на жаль, загальні ризики однакові практично в усіх. сhramirovanie, skarifikacija, rubcevanie, btomodifikacija tela, shramy на tele

Ризики шрамування

Потенційна загроза негативних наслідків після шрамування очевидна і в жодному разі не можна її недооцінювати. По суті, процедура є певним різновидом хірургічного втручання і в разі відсутності у фахівця достатнього рівня знань і досвіду можливе пошкодження важливих нервових закінчень що, відповідно, призведе до непоправних наслідків. Те саме стосується й ускладнень після пірсингу чи вживлення мікродермалів. шрамування квіткою

Також величезний ризик несуть і нестерильні інструменти. Така недбалість може призвести до зараження крові та навіть до смерті. Крім умов виконання самої процедури, не менш важливий і подальший догляд за свіжою раною на Вашому тілі – саме так, а не інакше виглядає виконане шрамування. Тут також необхідний регулярний догляд, стерильність та самодисципліна.

Модна біомодифікація

Хірургічне втручання в будову шкірного покриву людини, яким, насправді і є скарифікація, призводить до зміни структури епідермісу. У цьому, щоб малюнок вийшов відповідним бажаному, постдогляд передбачає ретельний контроль лікування тіла із боку спеціаліста.

На сьогодні рубцювання сміливо можна назвати однією з найкреативніших та екстремальних методик біомодифікації власного тіла. Найпопулярнішими місцями для таких ризикових мистецтв є спина та руки, груди. шрамування на голові

Щоправда, у деяких, виняткових випадках, шрамування не є даниною моді. Певна частина людей вдається до процедури для того, щоб візуально красиво замаскувати потворні шрами, що з'явилися на їхньому тілі після якихось нещасних випадків.

А яке відношення до шрамування особисто у Вас? Чи готові ви спотворити своє тіло тільки через те, що зараз це модно. Чи не згодні на такі ризики ні за які пряники? Розкажіть нам про свої міркування у коментарях.