Шкода від народної медицини

Попри те, що народна медицина стрімко набирає популярності, перш ніж приступати до застосування популярних засобів, потрібно ретельно вивчити всі «за» та «проти». Звісно, більшість засобів справді корисні. Але, насправді на деякі з них реакція буде повністю непередбачуваною і навіть загрожує небезпекою для здоров'я.

народна медицина, вред від народної медицини, секрети народної медицини, вред від народної медицини У моїй сьогоднішній статті я розповім про засоби, які слід використовувати з особливою акуратністю.

Зубна паста

Останнім часом все частіше можна почути, наскільки ефективна зубна паста для видалення прищів. Але, виявляється, якщо залишати її на ніч згідно з рецептурою можна отримати опік. народна медицина, вред від народної медицини, секрети народної медицини, вред від народної медицини

Цукровий скраб

Якщо використовувати засіб на губах, він може бути відмінним рішенням. А ось скраб, нанесений на обличчя, здатний травмувати шкіру гострими куточками кристалів. Краще як альтернативний засіб використовувати пластівці вівсянки. народна медицина, вред від народної медицини, секрети народної медицини, вред від народної медицини

Перекис водню

Дія цього антисептика добре показує себе у загоєнні мікротріщин і ран. Але застосовувати його для лікування проблемної шкіри не варто – це загрожує опіками та сильним просушуванням шкіри.

Сік лимона

Правильно розведений сік лимонний ефективний для боротьби з пігментними плямами. Проте концентрат може нашкодити захисному шару шкіри та призвести до неприємних наслідків. Як варіант можуть з'явитися висипання, сухість і лущення. народна медицина, вред від народної медицини, секрети народної медицини, вред від народної медицини

Сода

Сода в деяких випадках може допомогти вилікувати обличчя від появи чорних крапок. Але водночас саме цей засіб занапастив зовнішність багато дівчат. Саме агресивне рН засобу може спровокувати зневоднення шкіри та призвести до передчасного старіння шкіри. народна медицина, вред від народної медицини, секрети народної медицини, вред від народної медицини

Спирт

Виконуючи догляд за шкірою, використання спирту у будь-якому випадку слід уникати. Він звичайно ж може допомогти позбутися прищиків, але наслідки можуть бути дуже неприємними.

Оцет

Оцет слід використовувати дуже акуратно і в жодному разі він не повинен використовуватись у вигляді концентрату. Якщо Ви не бажаєте отримати найсильніші опіки - обов'язково розбавляйте його з водою у співвідношенні 1 до 3.

Майонез

майонез

Якщо використання майонезу для волосся вже довело свій позитивний ефект, то для шкіри використовувати його дуже небажано. Він може призвести до закупорки пор та появи на обличчі чорних крапок та прищів.

Підбиваючи підсумки, треба згадати одне давнє, але дуже правильне висловлювання – довіряй, але перевіряй. Це дуже точно підходить до використання засобів народної медицини. А Ви згодні з цим? Поділіться з нами у коментарях.