Шкільний манікюр на 2021 – 2022 рік

Підлітковий вік вважається часом перетворенням дівчаток. Цей період відрізняється потягом до експериментів і манікюр тут не є винятком. Але, дизайн дівчаткам потрібно вибирати з урахуванням того чи ходитиме дівчинка з нафарбованими нігтиками в школу, або ж манікюр призначається для «носіння» на канікулах.

manikjur, manikjur dlja devochek, podrostkovyj manikjur, manikjur в дитячому візерунку, varianty manikjura dlja malen'kih devochek Варіанти підліткового манікюру в залежності від віку

Манікюр для дівчаток років десяти не повинен бути зухвалим і бажано виконувати його в гігієнічному варіанті . При необхідності можна потішити себе однотонним ніжним покриттям. При цьому варто звертати увагу на те, що використовувати необхідно не гелевий лак, а звичайний, так можна уникнути ризику, пошкодити нігтьову пластину, що ще не сформувалася.

Нігті у 12 років

Років у 12 ще також небажано часто наносити на нігті лак. Робити манікюр варто якнайрідше, щоб не перезавантажувати молоду нігтьову пластину. Найкраще наносити світлу нюдову палітру. manikjur, manikjur dlja devochek, podrostkovyj manikjur, manikjur в дитячому візерунку, varianty manikjura dlja malen'kih devochek Вона буде доречна до будь-якого наряду з гардероба і не виглядатиме надто яскравою та зухвалою. Якщо ж дуже хочеться якимось чином підкреслити власну індивідуальність - можна нанести на нігті невеликий легкий малюнок, приклеїти кілька стразів або зробити стемпінг .

Декорувати нігті знову-таки варто звичайним лаком, а не гелевим. Оригінально прикрасити нігті можна до дня народження. Для цього відмінно підійдуть нанесені на нігті малюнки із зірочками, кульками, бантиками, тортиками або кольоровим салютом.

На зимові свята нігті дівчинки будуть чудово та ефектно виглядати із зображеннями ялинкової гілочки, іграшки для прикраси ялинки або сніжинок. manikjur, manikjur dlja devochek, podrostkovyj manikjur, manikjur в дитячому візерунку, varianty manikjura dlja malen'kih devochek Для весняного варіанта можна намалювати сонечок, метеликів, фрукти або ягідки. Як варіант можна розглядати картинки, що зображають веселку, зірочки або літні хмари.

Наносити малюнок можна по-різному. Якщо дівчинка чи хтось із родичів (подружок) вміє красиво малювати – вибирайте зручний пензлик та підключайте власну фантазію. Якщо ж особливих мистецьких талантів не спостерігається – засмучуватися не варто. Купуйте красиві наклейки та думайте над новими дизайнерськими ідеями манікюру. manikjur, manikjur dlja devochek, podrostkovyj manikjur, manikjur в дитячому візерунку, varianty manikjura dlja malen'kih devochek

Нігті у 13 років

Дитинство у 13 років ще не закінчилося, і грайливий настрій у дівчаток, як і раніше, залишається. Оптимальною довжиною нігтів для такого віку вважається довжина 4 міліметри. Водночас занадто сильно обрізати теж не потрібно. В іншому випадку це може призвести до неправильного формування нігтьової пластини.

У цьому віці гелеве покриття ще не рекомендується, воно продовжує залишатися важким для дитячих нігтів. Що стосується оформлення нігтів у такому віці, то популярними ідеями для оформлення стають квіточки з бантиками, герої мультфільму або тварини. manikjur, manikjur dlja devochek, podrostkovyj manikjur, manikjur в дитячому візерунку, varianty manikjura dlja malen'kih devochek

Нігті у 14

У цьому віці дівчатка вже починають вперше відвідувати майстра з манікюру та пробувати наносити на нігті гелеве покриття. Але це зовсім не означає, що необхідно відразу ж брати приклад зі старшої сестри або мами та починати покривати нігті насиченими яскравими лаками. Попри те, що цей вік вже передбачає застосовувати весь політ фантазії та зображати на нігтьових пластинах всі нюанси свого настрою, найкраще малювати на нігтях що-небудь святкове та молодіжне, наприклад, як варіант можна вибрати серця, кумедних звірят, горошки, листочки, квіти або геометричні візерунки. manikjur, manikjur dlja devochek, podrostkovyj manikjur, manikjur в дитячому візерунку, varianty manikjura dlja malen'kih devochek

Як прикраси для нігтів чудово підходять стрази та камінці. Якщо манікюр передбачається до школи – можна нанести малюнок із кумедними шкільними темами. Це можуть бути розділові знаки, портфель або рюкзак, математичні формули або зошити.

15-16 років

У цьому віці у юних модниць вже починається романтичний потяг до представників протилежної статі. Цей час асоціюється з проявами власного характеру та бажанням виділиться на тлі загального натовпу однолітків. Тут вже допустиме використання яскравих фарб та креативних малюнків. manikjur, manikjur dlja devochek, podrostkovyj manikjur, manikjur в дитячому візерунку, varianty manikjura dlja malen'kih devochek

Доречною стане абстракція, фольга, термопаки, гліттер чи креативні бунтарські малюнки – абстракції. Як колірна гамма можна розглядати чорний, білий, помаранчевий або фіолетовий кольори, при цьому чудовою ідеєю стане оформлення нігтів різними тонами лаку в почерговому порядку. До речі, як правильно підібрати колір нігтів можна дізнатися, звернувшись до старовинної практики феншуй.

Так що, маленькі модниці - експериментуйте та обов'язково діліться дизайнами свого манікюру в коментарях.