Шелак та його особливості

Сам термін «шелак» чули всі, але чи всім відомо чим він відрізняється від звичайного гель лаку. Отже, все про прекрасну альтернативу простого лаку - шелак, засіб, що забезпечує ідеально рівне покриття нігтів.

shellak, manikjur shellakom, гібридний shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka Особливості складу

Творці унікального покриття, яке ще й утримується на нігтях протягом тривалого періоду часу створили дивовижний гібридний засіб, що поєднав у собі найкращі властивості моделюючого гелю і лаку для нігтів. Перший засіб забезпечив шелаку неймовірну стійкість, а другий – барвисті тони багатої та насиченої кольорової палітри.

Гібридний засіб здатний вистояти на нігтях майже 3 тижні, не утворюючи при цьому сколів. Єдине, чому можна визначити "вік" покриття - це відрослі біля основи нігті. shellak, manikjur shellakom, гібридний shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka

Техніка нанесення

Ще трохи раніше нанесення шелаку було можливе лише у спеціальних манікюрних салонах. Однак тепер він без проблем наноситься і в домашніх умовах. Єдине, що потрібно буде придбати - це спеціальну лампу, на щастя, вибір їх зараз на ринку великий - це й УФ, і LED, і комбіновані прилади. Звичайно, у них є певні відмінності, але загалом принцип дії однаковий.

Найважливішим етапом процедур, після виконання класичного чи апаратного чищення, що передують нанесенню шелаку – це шліфування. З його допомогою з нігтьових пластин видаляються задирки та горбики, тобто забезпечуються умови для максимально якісного зчеплення лаку з нігтем. shellak, manikjur shellakom, гібридний shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka

Далі нігті слід знежирити за допомогою спеціального базового покриття. Це захистить нігті від шкідливого впливу кольорових пігментів. Потім вже наноситься безпосередньо кольоровий шелак. Бажано покривати ним нігті у два шари й, звичайно ж, уникати антитрендів у манікюрі.

Головні відмінності від простого лаку

Після нанесення базового покриття та кожного шару кольорового лаку нігті обов'язково просушуються у спеціальній лампі. Тільки так можна досягти полімеризації та закріплення шелаку. Відрізняється і процедура зняття покриття - звичайною рідиною для зняття лаку зробити це не вдасться, незалежно від того, який тип рідини Ви використовуєте з ацетоном або без нього. shellak, manikjur shellakom, гібридний shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka

У крайньому разі можна обмотати нігті ватними дисками змоченими рідиною для зняття лаку і закріпити їх фольгою. Після цього можна потроху зішкрябувати шелак, але все ж таки робити так фахівці не рекомендують, оскільки це загрожує високим ризиком пересушити нігті та пошкодити їх. Попри те, що шелак заведено вважати гіпоалергенним і безпечним покриттям, вважається, що і він таїть у собі ряд очевидних небезпек.

Шкода від шелаку

Шкідливі наслідки нанесення шелаку аргументують агресивним впливом його на нігтьову пластину. Та й шліфування з подальшим поліруванням також не можна зараховувати до особливо корисних для нігтів процедур.

Друге, що викликає суперечки питання - це сушіння покриття в спеціальній лампі через її випромінювання, яке може бути канцерогенним. Звичайно ж, витончити нігті назавжди шелак не зможе, та й діє він виключно на певну їх частину. Але для того, щоб звести до мінімуму і ці наслідки, дотримуйтесь наступних порад. shellak, manikjur shellakom, гібридний shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka

Як урятуватися від неприємних наслідків

Найважливішою була і залишається рекомендація – надавати нігтям можливість відпочити. Робіть перерву на півтора - два місяці та на пару тижнів змініть звичайне покриття на лікувальне або, як мінімум, профілактичне. Тим більше, що це допоможе у майбутньому зробити манікюр якіснішим, адже не секрет, що шелак погано тримається на зламаних, тонких та нерівних нігтях.

Користайтеся нашими рекомендаціями, і ми сподіваємось, що вони Вам допоможуть. А може, Ви поділитеся з нами своїми секретами? Чекаємо на коментарі.