Шелак та його особливості

Сам термін «шеллак» чули всі, але чи всім відомо, що саме він є і чим відрізняється від звичайного гель лаку. Отже, все про чудову альтернативу простого лаку - шелаку, що забезпечує ідеально рівне покриття нігтів.

shellak, manikjur shellakom, gibridny shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka Особливості складу

Творці унікального покриття, яке ще й утримується на нігтях протягом тривалого періоду часу створили дивовижний гібридний засіб, що поєднав у собі найкращі властивості моделюючого гелю і лаку для нігтів. Перший засіб забезпечив шелаку неймовірну стійкість, а другий – барвисті тони багатої та насиченої колірної палітри.

Гібридний засіб здатний вистояти на нігтях майже 3 тижні, не утворюючи при цьому сколів. Єдине, чому можна визначити «вік» покриття – це відрослі біля основи нігті. shellak, manikjur shellakom, gibridny shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka

Техніка нанесення

Ще трохи раніше нанесення шелаку було можливе лише у спеціальних манікюрних салонах. Однак тепер, він без проблем наноситиметься і в домашніх умовах. Єдине, що потрібно буде придбати - це спеціальну лампу, благо, вибір їх зараз на ринку великий - це і УФ, і LED, і комбіновані прилади. Звичайно, у них є певні відмінності, але загалом принцип дії однаковий.

Найважливішим етапом процедур, після виконання класичного чи апаратного чищення, що передують нанесенню шелаку – це шліфування. З її допомогою з нігтьових пластин видаляються задирки і горбики, тобто забезпечуються умови для максимально якісного зчеплення лаку з нігтем. shellak, manikjur shellakom, gibridny shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka

Далі нігті слід знежирити за допомогою спеціального базового покриття. Це захистить нігті від шкідливого впливу кольорових пігментів. Потім вже наноситься безпосередньо кольоровий шеллак . Бажано покривати ним нігті у два шари і, звичайно ж, уникати антитрендів у манікюрі.

Головні відмінності від простого лаку

Після нанесення базового покриття та кожного шару кольорового лаку нігті обов'язково просушуються у спеціальній лампі. Тільки так можна досягти полімеризації та закріплення шелаку. Відрізняється і процедура зняття покриття – звичайною рідиною для зняття лаку зробити це не вдасться, незалежно від того, який тип рідини Ви використовуєте – з ацетоном або без нього. shellak, manikjur shellakom, gibridny shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka

В крайньому випадку можна обмотати нігті у ватних дисках змочених рідиною для зняття лаку і закріпити їх фольгою. Після цього можна потроху зішкрібати шелак, але все ж таки чинити так фахівці не рекомендують, так як це чревато високим ризиком пересушити нігті і пошкодити їх. Незважаючи на те, що шелак прийнято вважати гіпоалергенним і абсолютно безпечним покриттям, вважається, що він таїть у собі ряд очевидних небезпек.

Шкода від шелаку

Шкідливі наслідки нанесення шелаку аргументують агресивним впливом на нігтьову пластину. Та й шліфування з подальшим поліруванням також не можна зараховувати до особливо корисних для нігтів процедур.

Друге, що викликає суперечки питання - це сушіння покриття в спеціальній лампі , через її випромінювання, яке може бути канцерогенним. Звичайно ж, витончити нігті назавжди шеллак не зможе, та й діє він виключно на оброблювану їх частину. Але для того, щоб звести до мінімуму і ці наслідки, дотримуйтесь наступних порад. shellak, manikjur shellakom, gibridny shellak, вред від shellaka, наnesenie shellaka

Як урятуватися від неприємних наслідків

Найважливішою була і залишається рекомендація – надавати нігтям можливість відпочити. Робіть перерву на півтора - два місяці і на пару тижнів змініть звичайне покриття на лікувальне, або, як мінімум, профілактичне. Тим більше, що це допоможе в майбутньому зробити манікюр якіснішим, адже не секрет, що шеллак погано тримається на зламаних, тонких та нерівних нігтях.

Використовуйте наші рекомендації, і ми сподіваємось, що вони Вам допоможуть. А може, Ви поділитеся з нами своїми секретами? Чекаємо на коментарі.