Щоденні прокладки – за та проти

Багато жінок настільки звикли до щоденних прокладок, що не уявляють собі як одягати білизну без них. Але чи варто користуватися цими засобами гігієни настільки регулярно? Чи не небезпечно це?

ежедневі прокладки, прокладки на kazhdyj den', dyshashhie prokladki

Зараз ми поговоримо про те, чи несуть певну користь щоденні прокладки, чи їх носіння - це просто рекламний трюк, а самі по собі вони абсолютно марні? Що стосується реклами, то тут виробники роблять все можливе та неможливе для популяризації свого продукту – змінюють товщину та покриття, змінюють колір та навіть ароматизують прокладки.

Навіщо жінки користуються щоденними прокладками

Більшість прекрасних дам користуються спеціальними тонкими щоденними прокладками виключно через захист від виділень нижньої білизни. За даними, наданими соціологічними опитуваннями, зараз прокладки щодня носять майже 60% жінок. Всі вони називають основними причинами цього відчуття свіжості та відсутність неприємного запаху.

ежедневі прокладки, прокладки на kazhdyj den', dyshashhie prokladki

Щодо думки лікарів, то вони не бачать жодної потреби у щоденному використанні цих гігієнічних засобів. Головне, на чому медики роблять акценти – це факт того, що якщо виділення та сторонні запахи ви відчуваєте щодня, то вам варто не обмежуватись використанням прокладок. Краще піти до лікаря та з'ясувати причину їхньої появи. Але в будь-якому випадку, якщо ви збираєтеся користуватися прокладками на кожен день, вибирайте якісні вироби.

Як правильно вибрати щоденні прокладки

ежедневі прокладки, прокладки на kazhdyj den', dyshashhie prokladki

Як варіант можна звернути увагу на спеціальні прокладки, що «дихають». Вони не перешкоджають проникненню повітря і дозволяють уникнути  ефекту "сауни" та запарювання. Тобто не дозволять розмножуватися в інтимній зоні шкідливим патологічним бактеріям. Отже, прокладки повинні бути натуральними та дихаючими.

Якщо ви носите прокладки щодня – міняти їх потрібно кожні 4-6 годин. У жодному разі не носіть одну прокладку в режимі 24/7. Якщо виділення сильні – змінюйте їх ще частіше і не відкладайте звернення до лікаря.

ежедневі прокладки, прокладки на kazhdyj den', dyshashhie prokladki

Не варто лягати спати зі щоденною прокладкою – це може закінчитися молочницею та розвитком бактеріальних інфекцій. Не забувайте про вечірній душ. У жодному разі не купуйте щоденні прокладки в пошкодженій упаковці. Там вже відразу можуть бути патогенні мікроорганізми.

Прислухайтеся до наших рекомендацій та будьте здорові. Ми ж чекаємо від вас коментарів, які ґрунтуються на вашому власному досвіді.