Що вбиває брови

Різноманітні вищипування і корекції, якими жінки регулярно навантажують власні брови, можуть призвести до того, що ніжні й чутливі волоски скоро назовсім зникнуть з обличчя. Мало хто звертає увагу на те, що, по суті, ми знущаємось зі своїх брів щодня.

Шкідливі для брів маніпуляції

То може, настав час зупинити це неподобство і перестати знущатися з власних брів? Для того, щоб це зробити в першу чергу, потрібно розібратися з тим, що саме найбільше шкодить їм. Отже, найголовніші помилки, яких ми припускаємося.

Вищипування брів проти росту волосся

Якщо ви досі вищипували брови проти їхнього росту – ви діяли жахливо неправильно. Така техніка вищипування призводить до того, що волоски почнуть вростати. Процедура виконується строго по росту волосків. При цьому ваші дії мають бути м'якими та акуратними. Різко висмикувати їх не можна. Ваші дії повинні бути не як висмикування, а як витягування волоска зі шкіри.

Укорочування занадто довгих волосків за допомогою ножиць

Як тільки вам прийде ідея вкоротити волоски за допомогою ножиць - відразу ж відкидайте її геть. Зріз по рівній лінії - а саме такий і вийде при використанні ножиць приведе до зміни напрямку росту волосків на бровах, відповідно, зміниться і сама форма брів, причому, зміниться далеко не на краще.

Якщо вам здається, що брови занадто сильно стирчать - зачешіть їх догори й зробіть укладку милом або гелем. Як варіант, ви можете відвідати салон бровиста. Там майстер може обрізати волоски за допомогою спеціально призначених для цього ножиць. Така процедура, виконана професіоналом, не призведе до подальшого вростання волосків.

Занадто часта корекція верхньої лінії брів

У гонитві за красою занадто часто жінки припускають одну й ту саму помилку – вони активно вищипують брови по верхній межі. Регулярне видалення волосків із цієї зони може призвести до втрати натурального вигину брів, що з часом зробить ваші брови абсолютно прямими.

Для того, щоб визначити свій ідеальний вигин – розчешіть брови догори та видаляйте волоски лише по нижній межі. Зверху висмикуйте виключно пушок.

Часта корекція брів

У гонитві за красою не варта щодня, стояти перед дзеркалом і висмикувати волоски, що здаються зайвими. Згодом це зіпсує форму ваших брів. Особливо, якщо перестаравшись ви видалите занадто багато волосків. До речі, і вищипувати короткі волоски ризиковано. Далеко не кожен пінцет впорається з таким завданням, і з'являється високий ризик пошкодити шкіру. Процедуру вищипування слід виконувати не частіше ніж один раз на тиждень.

Таким чином, у гонитві за красою намагайтеся не дуже старатися, інакше ви не тільки не зможете надати бровам ідеальних форм, але й навпаки, ризикуєте назавжди зіпсувати її.

Нині у моду повертається натуральна природність. Тому, дорогі жінки, припиняйте знущатися зі своїх брів і скидайте нам свої фотографії в коментарі.