Щіточки для вій

Жодна сучасна модниця не може обійтися без спеціальної щіточки для вій. Ми підготували огляд цього популярного аксесуара та допоможемо вам підібрати для себе оптимальну модель.

shhetochki dlja resnic, resnicy і shhetochki, vidy shhetochek dlja resnic, ispol'zovanie shhetochek dlja resnic

Як вибрати відповідну модель щіточки для вій

Розчісує неслухняні волоски й надає бровам потрібну форму - щіточка повинна бути в арсеналі кожної жінки, котра дбає про себе. Вона допоможе якісно нанести декоративну туш для вій, відновлювальні та лікувальні склади. На сучасному ринку косметологічних виробів можна придбати аксесуари, що відрізняються за довжиною та густотою, і навіть такі, що пристосовані до природного вигину ваших вій.

Не менш важливим є і вибір матеріалу, з якого виготовляється щіточка. Для ретельного профарбовування окремих волосків відмінно підійде гнучкий виріб із каучуку. Щіточка із силікону добре розчісує та розділяє окремі волоски, подовжує вії та надає їм бажаної форми.

shhetochki dlja resnic, resnicy і shhetochki, vidy shhetochek dlja resnic, ispol'zovanie shhetochek dlja resnic

У деяких випадках для використання однієї туші використовуються відразу два варіанти пензликів. Один з них, з короткими щетинками, застосовується для нанесення базового покриття, а другий – використовується для безпосередньої роботи з тушшю.

Форми щіточок для вій

Відрізняються між собою щіточки для вій не лише матеріалами виготовлення, а й формами. Розглянемо основні з них:

  • сфера – використовується на густих та довгих віях;
  • йоржик – дарує погляду виразність, фарбує важкодоступні місця та забезпечує ефект нарощування; shhetochki dlja resnic, resnicy і shhetochki, vidy shhetochek dlja resnic, ispol'zovanie shhetochek dlja resnic
  • подовгаста – використовується для подовження
  • форма "є" - підходить для коротких вій з невеликим вигином, фарбують вії й забезпечують додатковий обсяг;
  • вигнута – подовжує та підкручує прямі від природи вії;
  • форма спіралі - добре підкручує рідні вії, забезпечує відмінний об'єм.

Крім цього, у продажу можна зустріти й щіточки для вій, виконані в незвичайних формах. Наприклад, щіточки у формі серця з переплетеними щетинками - добре фарбують вії й дозволяють не допускати їх склеювання. shhetochki dlja resnic, resnicy і shhetochki, vidy shhetochek dlja resnic, ispol'zovanie shhetochek dlja resnic

Плоскі, що нагадують звичайний гребінець, щіточки, відмінно підходять для нарощених вій. Забезпечують додатковий об'єм. Щіточка у формі вісімки чудово фарбує всі важкодоступні місця, підіймає вії та забезпечує їх додатковим об'ємом. Щітка конус подарує котячий погляд володаркам довгих вій.

А якими щіточками волієте користуватися ви й чому? Поділіться з нами у коментарях.