Щипчики для нігтів

Вибирати щипчики для нігтів досить складно, настільки широкий асортимент. Наші спеціальні поради допоможуть вам зробити правильний вибір та підібрати оптимальний інструмент для обрізного манікюру.

shhipchiki dlja manikjura, manikjurnye shhipchiki, kusachki dlja manikjura, manikjurnye kusachki

Щипчики служать гарною заміною манікюрним ножицям. З їх допомогою можна виконувати відразу кілька функцій - обрізати нігтьову пластину, змінювати її форму і позбавлятися нігтів, що вросли. Кутикулу набагато простіше видаляти саме щипчиками, вони зручно лягають в руку та полегшують виконання процедури навіть у делікатних та незручних для манікюрних ножиць місцях. Але, як вибрати кусачки так, щоб вони вас не розчарували.

Матеріали виготовлення кусачок

Головне, на що слід звертати увагу при виборі кусачок для нігтів, це міцність, стійкість до стерилізації та довговічність інструменту. Саме тому професійні кусачки завжди виготовляються із металу. Сталева продукція стійка до механічних впливів та порадує тривалим терміном служби. shhipchiki dlja manikjura, manikjurnye shhipchiki, kusachki dlja manikjura, manikjurnye kusachki

Плавність робочого ходу

Вибираючи кусачки, візьміть їх до рук і спробуйте стиснути. Це не повинно створювати у вас почуття дискомфорту, оскільки якщо під час обрізання кутикули вам доведеться занадто сильно натискати на ручки - високий ризик того, що ви пошкодите кутикулу або поріжете.

Довжина ріжучої кромки леза

Найкраще вибирати робочі кусачки з довжиною робочої частини щонайменше 4 мм. Фахівці можуть скористатися і щипчиками з довшою робочою частиною. У продажу є моделі й на 12 мм, але новачкам все ж таки потрібно вибирати край леза коротше. Великі леза кусачок добре підходять для обробки широких нігтьових пластин. shhipchiki dlja manikjura, manikjurnye shhipchiki, kusachki dlja manikjura, manikjurnye kusachki

Заточення леза

Щипчики з гарним заточуванням акуратно зрізають кутикулу і в жодному разі не рвуть її. Тому обов'язково перевіряйте якість заточення леза.

Довжина ручок

shhipchiki dlja manikjura, manikjurnye shhipchiki, kusachki dlja manikjura, manikjurnye kusachki

Цей показник безпосередньо залежить від довжини ваших пальців, якщо вони дуже довгі – працювати з короткими ручками вам буде незручно. Якщо ви ще зовсім новачок – вибирайте класичні кусачки без зазубрин і подряпин. Обов'язково приділяйте увагу якості інструменту, краще зупинити увагу на сталевих щипчиках. Збільшити комфорт під час виконання процедури допоможуть силіконові чи гумові накладки на ручки.

Вибирайте щипчики відповідно до наших рекомендацій і бажаємо вам, щоб вони чудово допомагали вам у роботі та були зручними. Якщо ви вважаєте, що певна модель має явні переваги, розкажіть нам у коментарях.