Секрети колорованого нарощування вій

Кольорові вії здатні надати образу стильної яскравості. Жінка з колерованими віями просто не може залишитися непоміченою в будь-якій ситуації. Варто розібратися, як правильно поміняти консервативні чорні та коричневі тони на стильні та яскраві райдужні кольори.

Чим хороші кольорові вії

Кольорові вії це саме той яскравий акцент, який допоможе внести неповторну особливість у свій образ. За допомогою правильно підібраного відтінку кольорового нарощування ви зможете:

  • вигідно підкреслити колір очей;
  • подарувати погляду виразність.

І, відповідно, разом із виразністю погляду у вас з'явиться неймовірний казковий настрій.

Різноманітність кольорових вій для нарощування

Майстри, які мають досвід у нарощуванні кольорових вій, мають у своєму арсеналі досить великий вибір різних варіантів, серед яких ви неодмінно зможете підібрати оптимально підходящий для себе:

  • одноколірні вії для нарощування – тут вам запропонують понад 17 різних кольорів, включаючи такі оригінальні, як аквамарин, тіффані та величезна кількість усіх відтінків фіолетового кольору;
  • двотонові вії – відрізняються від однотонних тим, що біля основи вони чорні, а біля краю – забарвлені;
  • колеровані вії - на одній яскравій стрічці зібрано відразу кілька різних кольорів.

Для створення яскравого і водночас невловимо загадкового образу майстри нарощують вії в класичних чорних або коричневих тонах, а кольорові елементи застосовують лише на зовнішній третині ока.

Також популярне поєднання чорних та кольорових нарощених вій яке виконується по черзі – на кожні 2-3 чорні вії нарощується одна кольорова. Такі вії виглядають дуже цікаво та індивідуально.

Багато жінок воліють обирати кольорове нарощування за принципом веселки. Воно створюється за допомогою поєднання кількох кольорів одночасно. При цьому майстер створює плавний перехід відтінків або, як варіант, навпаки, різкий контраст між ними. Тут все залежить від ваших особистих уподобань.

Таким чином, поєднання різних відтінків кольорових вій для нарощування може допомогти вам кардинально змінити свій образ, поставити яскраві акценти та підкреслити красу своїх очей.

Пробуйте, експериментуйте та обов'язково надсилайте нам фото своїх кольорових вій.