Секрети брів від супермоделей

Правильна лінія брів та розставлення необхідних акцентів у макіяжі – справжнє мистецтво. З його допомогою можна кардинально змінити свій образ. Причому, як на кращу, так і на гіршу сторону.

krasivye brovi, коррекція brovej, секрети коррекції brovej, forma brovej, krasivaja forma brovej У цій добірці я зібрала для Вас головні секрети професійних візажистів, які працюють із провідними моделями світу. Отже, як створити ідеальні брови і які їх секрети?

На одному з перших дефіле відомої зараз моделі Джіджі Хадід, який проходив у рамках Secret Fashion Show, публіка відразу ж звернула увагу на запаморочливий вигин її брів. Вони були «плодом творіння» візажиста Джеймса Каліардоса, який вважав, що саме за цією формою майбутнє у візажі брів. За його словами, навіть вчені наголосили на тому, що яскраві, і навіть контрастні акценти на обличчі є саме тим рішенням, яке справляє унікальний омолоджуючий ефект. На думку Джеймса Каліардоса, правильно використаний олівець для брів здатний замінити ботокс.

Іноді краще нічого не чіпати

Деякі всесвітньо відомі візажисти, як не дивно, дотримуються думки про те, що природні брови, якщо вони прекрасні найкраще просто не чіпати. Про шкоду вищипування, висмикування або проріджування за допомогою спеціальної нитки говорить і відомий на весь світ візажист Ядим. Він завжди намагається донести цю думку молодим представницям модельного бізнесу. krasivye brovi, коррекція brovej, секрети коррекції brovej, forma brovej, krasivaja forma brovej

Ядим вважає, що неправильні або дуже часті корекції можуть призвести до пошкодження волосяного фолікула і назавжди позбавить волосок від шансу вирости. Це дуже погано. Річ у тому, що тенденції моди мають властивості змінюватися. Так ось, якщо раптом стане модною ширша форма брів, а Ви вже встигнете позбавити волосинок шансу на життя - втриматися на гребені моди вже не вийде.

У випадку, якщо обійтися без вищипування ніяк не можна, візажист радить дотримуватися форми, подарованої вам Матінкою природою. Не варто кидатися з вогню та в полум'я, пробуючи на собі весь арсенал art пропозицій косметичної промисловості. Якщо зони росту волосків вже пошкоджені, можна спробувати реанімувати їх однією з представлених на ринку сироваток для брів.

Гра з кольоровими рішеннями

Всупереч думці, що склалася, широкі та темні брови - далеко не завжди будуть найкращим варіантом візажу. Головне тут дотримуватися пропорцій кольору і правильно доглядати за бровами. Так вважає ще один іменитий візажист - Вінсент Ок'єндо, постійний майстер, який працює з Хадід. Звичний монохром у своїй роботі він звик розбавляти гелем та пудровими текстурами. Фахівець вважає, що це дає йому величезні можливості для творчості. Залежно від обраного тону – світлішого чи темнішого, обличчя може змінитися настільки, що Вам здасться, що з дзеркала на Вас дивиться зовсім інша жінка. krasivye brovi, коррекція brovej, секрети коррекції brovej, forma brovej, krasivaja forma brovej

Для того, щоб пограти з тонами Вам знадобляться пудрові тіні світло-коричневого кольору та коричневий олівець середнього тону. Головне, стежити за тим, щоб останній штрих завжди був темнішим за інших. Так… подумає багато хто з Вас… Але ж ніхто не говорив про те, що досягти результату Джіджі Хадід дуже легко.

Підбираємо бровам «зачіску»

У багатьох із Вас світлі від народження брови й з настанням теплих літніх днів вони просто «зникають» з лиця. Саме така проблема супроводжує модель Емілі ДіДонато. У повсякденному житті модель не любить виділяти брови або робити їх яскравішими. krasivye brovi, коррекція brovej, секрети коррекції brovej, forma brovej, krasivaja forma brovej Але, в деяких випадках для переконливості вона бере в руки спеціальний набір і робить зачіску для брів. Процес виконується у кілька етапів:

  1. У напрямку від носа до периферії мініатюрним гребінцем робляться короткі рухи вгору з ледь помітним відхиленням до вух.
  2. Далі брови «зачісуються» у протилежному напрямку.
  3. Завершують укладання руху «вгору» у напрямку скронь.

Таке своєрідне укладання не тільки додає бровам об'єму, а й зміцнює їх, прискорюючи ріст. krasivye brovi, коррекція brovej, секрети коррекції brovej, forma brovej, krasivaja forma brovej

І знову… зубна щітка

Попри те, що сучасна косметологічна індустрія щорічно випускає на ринок інноваційні пристрої для догляду за бровами, деякі секрети догляду пов'язані з ортодоксальними предметами. Наприклад, зубна щітка… дивно? Не сперечаюся, але факт. Купуючи її, зверніть увагу на те, щоб її щетина була максимально м'якою. В іншому випадку, Ваші брови можуть "захворіти".

Нанесіть на брови колір і обережно проведіть по них зубною щіткою, вибираючи напрямок від перенісся до скронь. Це дозволить змішати та гармонізувати колір, полегшити брови та додати їм натуральності.