Сальвія – істота без статі

Зовнішній вигляд цієї дивної істоти не може залишитися поза увагою оточуючих. Одні дивляться обурено, інші просто здивовані. Як же ж виглядає людина, стать якої не визначено і що призвело до таких видозмін.

Надмірно креативна Сальвія не схожа на фото інших людей з неординарною зовнішністю, розміщених в інтернеті. Це незвичайна істота з надзвичайно бурхливою фантазією. Для зручності оповідання говоритимемо про неї в жіночому роді.

Дитинство та юність

Виросла Сальвія в оточенні дикої природи Північного Уельсу і спочатку була цілком звичайною дитиною. Все змінилося після того, як вона випадково побачила по телевізору випуск шоу "Королівські перегони РуПола".

Йшлося в ньому про драг-квін і гендерну дистрофію. Тут то Сальвію й осяяло, що вона набагато комфортніше почувається тоді, коли оточуючі не асоціюють її з чоловіком чи жінкою. Прийняти гендерний статус вона, в принципі, не готова.

Що стосується своїх трансформацій та переодягань – це її суто особисте, містичне сприйняття краси. На створення кожного зі своїх, м'яко кажучи, незвичайних образів Сальвія витрачає приблизно дві-три години. Саме безстатеве створення говорить про те, що кожен образ допомагає їй розвивати свою фантазію та самовдосконалюватись. При цьому у звичайному повсякденному житті виглядає вона цілком нормально і схожа на жінку.

Життя без страху – ось гасло Сальвії. А як ви належите до такого втілення власної фантазії – розкажіть нам у коментарях.