Салонний манікюр – 7 небезпек

Салонний манікюр, особливо якщо вам не пощастило, і ви не потрапили до професіоналів, загрожує певними небезпеками. Особливо, якщо ви вчасно не звернете увагу на перші ознаки того, що нігті вимагають допомоги. Отже, 7 небезпек салонного манікюру.

Походи до салону, безумовно, подобаються багатьом жінкам. Причиною цього є очевидні переваги манікюру, зробленого професіоналами:

  • будь-який, навіть найскладніший, дизайн, що припав вам до душі, у руках майстра стає реальністю;
  • манікюр у салоні займає набагато менше часу, ніж йде на виконання процедури в домашніх умовах;
  • комфорт додає і можливість викликати майстра додому.

Але, на жаль, у деяких випадках після манікюру, особливо виконаного майстрами-початківцями або некваліфікованими спеціалістами, можливі неприємні наслідки. Поговоримо про підводні камені, які можуть виникнути внаслідок непрофесійного фарбування нігтів.

Грибкові ураження

Якщо репутація салону ще невідома і не підтверджена позитивними відгуками - високий ризик того, що ви можете заразитися грибком. Тут надзвичайно важливо враховувати компетентність майстра та якість стерилізації та дезінфекції інструментів.

Будьте обережні, покриваючи нігті гель-лаком

Сам по собі гель лак, якщо, звичайно, він якісний, особливої небезпеки вашим нігтям не несе. Чого не скажеш про УФ лампу. Її надто часто використання може призвести до старіння шкіри на руках. Внаслідок цього потрібно намагатися не наносити лак частіше, ніж один раз на два-три тижні.

Ослаблення нігтьових пластин

Під час манікюру потрібно стежити, щоб нігті не спилювали надто сильно – саме це найчастіше і стає причиною травмування нігтів. Якщо ж подібне повторюватиметься регулярно, нігті почнуть хворіти та ламатися.

Поява плям на нігтьових пластинах

У більшості випадків плями на нігтьових пластинах з'являються у тих випадках, якщо перед нанесенням гель лаку не була нанесена база. Бажано, щоб майстер наносив її двічі.

Алергічна реакція

В принципі, алергія на лакове покриття трапляється у небагатьох жінок. Проте деякі красуні таки зіштовхуються з цим неприємним явищем. Причиною його може бути неякісні засоби для манікюру або просто непереносимість гель лаку.

Токсини у лакових покриттях

Якщо в салоні користуються неякісними лаками, ви можете зіткнутися з тим, що на ваші нігті потрапить дибутилфталат, толуол і формальдегід. Вони небезпечні тим, що можуть спровокувати розвиток онкологічних захворювань та бронхіальної астми.

Дорогі жінки, не забувайте про те, що періодично потрібно давати нігтям можливість відпочити від покриття гелю. У цьому випадку ви даєте нігтьовим пластинам час для відновлення. Бажано в цей період користуватися спеціальними відновлюючими засобами.

Слідкуйте за своїми нігтями та не допускайте змін у їх зовнішньому вигляді. Робіть манікюр лише у професіоналів. Здоров'я вам та краси!