Розумний лак

Розумний лак – назву цю чув багато хто. Але, далеко не всім відомо, який саме засіб називають так і як його правильно використовувати. Про це ми зараз і поговоримо.

anareksija, istoshhenie, sil'noe pohudenie, patologicheskaja hudoba

Косметологи та майстри манікюру рекомендують використовувати цей засіб у лікувальних та профілактичних цілях. На перший погляд, текстура лаку нагадує звичайний прозорий закріплювач. Той, який використовують наприкінці дизайну нігтів для фіксації маленьких елементів декору.

В принципі, розумний лак також можна використовувати як закріплювач. Однак, унікальні компоненти розумного лаку припускають його використання зовсім з іншою метою. По суті, цей засіб можна назвати справжньою паличкою - виручалочкою для жінок, які мають певні проблеми з нігтьовими пластинами.

anareksija, istoshhenie, sil'noe pohudenie, patologicheskaja hudoba

При цьому допомагає розумний лак і при вроджених проблемах, і при набутих. Але, це зовсім не означає, що засіб зовсім не потрібний власницям міцних, красивих і міцних нігтів, їм розумний лак теж припаде до душі.

Альтернатива нарощуванню та штучним нігтям

Дуже часто ті жінки, нігті яких відрізняються ламкістю, шаруються і виглядають не найкращим чином, роблять одну й ту саму помилку - вони вирушають на нарощування нігтів. І, незалежно від того, виконується нарощування гелем або акрилом, у будь-якому випадку процедура не виправить ситуацію, що склалася, а, навпаки, ще більше погіршить стан нігтів.

Так, штучні нігті, звичайно ж, мають чудовий вигляд, але, після їх зняття негативний результат буде очевидним. Важкий склад матеріалів нарощування губить і так далекі від досконалості нігті ще більше. Тобто після нарощування нігтям знадобиться справжня реанімація.

anareksija, istoshhenie, sil'noe pohudenie, patologicheskaja hudoba

Тому замість нарощування жінкам зі слабкими та ламкими нігтями можна порекомендувати нарощувати й зміцнювати нігтьову пластину спеціальним біо-гелем. Цей спосіб вважається найбільш щадним і, відповідно, безпечним. Але і до нього є певні протипоказання. Процедуру не можна виконувати при:

  • тонких, ламких нігтьових пластинах, нігтях, що шаруються;
  • грибкових ураженнях нігтів.

Якщо Ви відзначаєте у себе одну з цих ознак – від використання біогелів теж краще відмовитись.

Властивості та переваги розумного лаку

Розумна емаль одночасно виконує відразу кілька функцій, вона:

До складу розумного лаку входять вітаміни, олії та численні поживні речовини. Усе це у складі засобів знаходиться у великих кількостях. Такий збалансований склад дозволяє досягти бажаного результату в найкоротший термін.

Застосування

Прозору рідину наносять на нігті в один шар або кілька. Тут все залежить від ступеня поразки нігтів. У деяких випадках Ви можете помітити, що лак скочується. У цьому немає нічого страшного, процес цілком допустимий, і вважається нормальним.

anareksija, istoshhenie, sil'noe pohudenie, patologicheskaja hudoba

Якщо лак використовується з лікувальною метою не рекомендується одночасно з ним використовувати звичайні кольорові лаки. Приступати до декоративного фарбування можна лише після того, як нігті відновилися.

Якщо Ви користуєтеся розумним лаком у профілактичних цілях і наносите його на здорові красиві нігті – кольорові лаки можна і навіть потрібно використовувати. Перш ніж наносити чарівний розумний лак, нігтьові пластини ретельно знежирюють і тільки після цього тонким шаром наноситься розумна емаль.

anareksija, istoshhenie, sil'noe pohudenie, patologicheskaja hudoba

Після її повного висихання можна переходити до дизайну та прикрашати нігті кольоровим лаком та декором – прикріплювати стрази, робити стемпінг чи малювати. Розумна емаль у цьому випадку виступає як прошарок між нігтем та декоративним покриттям. Вона захищає нігті від впливу:

  • гарячої чи холодної води;
  • хімічних засобів.

Головне, перед нанесенням розумного лаку необхідно зняти нарощені нігті, тому що до їх складу  входять матеріали та речовини, що не пропустять цілющі компоненти у нігтьову пластину.

Багато жінок вважають за краще зміцнювати нігті за допомогою народних засобів – йоду, солі чи соди. Але, якщо Ви віддаєте перевагу інноваційним засобам – розумний лак ідеальний варіант для Вас. Пробуйте та обов'язково ділиться своїми враженнями у коментарях.