Розумне дзеркало - рецепт Вашої краси

Ще трохи раніше вважалося, що дзеркала потрібні виключно для того, щоб милуватися своїм відображенням або наносити макіяж. Але, виявляється, ця незамінна в побуті річ може виконувати й розширені функції, допомагаючи в домашніх умовах цілком професійно вирішувати багато проблем зі шкірою.

umnoe zerkalo, zerkalo s intellektom, zerkalo kosmetolog, искусственный intellekt zerkala, umny devajs, zerkalo - lichny kosmetolog

На перший погляд, це може здатися дивним, але нове покоління дзеркал може оцифровувати інформацію та визначати стан шкіри. Такі функціональні можливості можливі завдяки датчику, який оформлений у вигляді вбудованого цифрового термометра.

Як користуватися дзеркалом

Для того, щоб отримати достовірну інформацію про жирність, зволоженість або наявність почервоніння достатньо буде лише прикласти датчик до шкіри обличчя. Якщо на приладі відображаються зміни – настав час задуматися про те, щоб змінити догляд, умови життя або раціон.

Дзеркало HiMirror

Одним із яскравих представників розумних дзеркал по праву вважається дзеркало HiMirror – виготовлене за новітніми технологіями та призначене для використання у звичайній домашній ванній кімнаті. Вже з першого погляду на дзеркало стає зрозумілим, що дзеркало не є звичайним. Зверху дзеркала знаходиться об'єктив великої камери, а знизу динамік. umnoe zerkalo, zerkalo s intellektom, zerkalo kosmetolog, искусственный intellekt zerkala, umny devajs, zerkalo - lichny kosmetolog

Такі інноваційні рішення сучасної науки докорінно змінюють наші погляди на звичайні дзеркала. Певні функції HiMirror справді готові здивувати. Цей домашній консультант з краси був розроблений за допомогою експертної оцінки відомих дерматологів та косметологів. Жінки Сполучених Штатів могли скористатися ним вже з осені 2016 року

Рекомендації щодо використання девайсу

Завдяки великому фотооб'єктиву дзеркало не просто бачить  шкіру, а проникає у її глибинні шари. Аналітична методика вбудованого в дзеркало штучного інтелекту дозволяє за дві-три секунди визначити наявність на обличчі:

  • зморшок;
  • судинних зірочок;
  • темних кругів під очима;
  • почервоніння;
  • впливу часу;
  • підвищену пігментацію. umnoe zerkalo, zerkalo s intellektom, zerkalo kosmetolog, искусственный intellekt zerkala, umny devajs, zerkalo - lichny kosmetolog

За великим рахунком, це надійний особистий косметолог, який вчасно інформує Вас про проблемні зони Вашого обличчя. Але найголовніше не в цьому. Родзинкою дзеркала сміливо можна назвати його здатність дати цінні поради з приводу того, як правильно і швидко усунути проблеми, що з'явилися.

Програма індивідуального догляду

Big Data-аналіз – саме так називають мільйони зібраних у базі даних записів, що допомагає дзеркалу підказати своїй власниці невеликі хитрощі для того, щоб шкіра миттєво набула максимально гарного вигляду. Але, не варто думати, що вся інформація про проблеми Вашої шкіри надходить у відкритий доступ і стає загальнодоступною. umnoe zerkalo, zerkalo s intellektom, zerkalo kosmetolog, искусственный intellekt zerkala, umny devajs, zerkalo - lichny kosmetolog

HiMirror гарантує конфіденційність клієнток і шифрує оброблені дані так, що ніхто і ніколи не дізнається, яка саме жінка виявила ті чи інші проблеми. Тобто штучний інтелект дзеркал у своїй базі має лише загальну інформацію про косметичні проблеми та методи їх вирішення. За бажанням Ви можете налаштувати передачу даних із дзеркала на смартфон та користуватися інформацією у будь-який час та в будь-якому місці.

Процес ідентифікації

Інтелектуальні датчики розумного дзеркала допомагають йому визначити момент, коли хтось підходить до нього. Спочатку HiMirror повідомляє загальну інформацію - час, погодні умови та інше. umnoe zerkalo, zerkalo s intellektom, zerkalo kosmetolog, искусственный intellekt zerkala, umny devajs, zerkalo - lichny kosmetolog Потім активізується процес розпізнавання обличчя і виконується автоматичний вхід у систему. Основою для нього є біометричний аналіз голосу та обличчя власниці. Дзеркало може одночасно ідентифікувати чотирьох «господарок», а постійне підключення до інтернету дозволяє слухати улюблену музику, перебуваючи у ванній кімнаті або приймаючи душ.

Чудово, чи не так? А Вам би хотілося встановити у своїй ванній кімнаті такого чудового помічника? А може, у Вас вже є розумне дзеркало? Розкажіть нам про нього у коментарях.