Робимо пальчики тонше

Виявляється, за допомогою «правильного» манікюру можна досягти певного оптичного ефекту – зробити свої пальчики візуально тоншими. Наші поради допоможуть жінкам, яким не подобаються свої пальці, і котрі вважають їх надто товстими. Щоб пальці виглядали тонше – дотримуйтесь певних правил.

Природна форма ваших нігтів

Якщо ви нарощуватимете нігті величезної довжини або надмірно звужуватиме нігтьову пластину контраст між нігтем і пальцем буде посилюватися, відповідно, і пальці будуть виглядати товщі, ніж насправді. Ідеальними формами для товстих пальців будуть:

  • витончений квадрат – повинен мати чітко обмежені паралелі;
  • овал - необхідне його м'яке звуження;
  • скво-овал - практично той же квадрат тільки без кутів і з м'якими краями.

Темні відтінки лаків для нігтів

Тут ніхто не говорить про те, що фарбувати нігті доведеться виключно у чорний колір. Також візуально звузити нігтьові пластини допоможуть лаки кольору какао, графіту, бордо або покриття кольору фісташки. Якщо ж ви віддаєте перевагу манікюру нюд, вибирайте відтінки на порядок темніше кольору вашої шкіри. Не використовуйте вибілену пастель – вона оптично збільшить довжину пальців.

Вертикальний дизайн нігтів

Найкраще вибирати дизайн по оптичній осі або золотий перетин. Можна використовувати техніку френча із високою лінією посмішки. Це дозволить візуально сховати об'ємний ніготь у бічній стінці й таким чином подарує рукам легкість.

«Ні» хаотичним малюнкам та просвітам

Безформні хаотичні малюнки, горизонтальні смуги, незаповнені кольоровим лаком просвіти – все це передасться пальцям та візуально додасть їм повноти.

Яке поєднання працює найкраще

Для того, щоб пальці виглядали більш витонченими, ідеально підійде поєднання ідеальної форми й довжини нігтів, правильний нюдовий відтінок з найлегшими мармуровими прожилками.

Як варіант, якщо ви не любите світлі дизайни покриття на нігтях, можете пробувати покривати короткі нігті темним лаком. Якщо це буде доповнено формою, випиляною у формі скво-овалу та діагонально орієнтованим малюнком – ваші пальчики будуть виглядати бездоганно.

Так, просто і водночас дуже ефектно візуально можна зменшити повноту пальців. Не засмучуйтеся і не чіпляйтеся до себе - лише деякий час, витрачений на дизайн манікюру, здатний в корінь змінити ситуацію. Ми ж, як завжди, чекаємо на вас фото в коментарях.