Робимо «правильні брови»

Не завжди природа від народження обдаровує всіх розкішними бровами правильної форми, але це зовсім не означає, що нічого не можна змінити. Ми зібрали для Вас актуальні рекомендації щодо правильного макіяжу брів.

makijazh brovej, tehniki makijazha brovej, dymchatye brovi, prorisovka brovej, brovi karandashom, pravil'nye brovi Модні тенденції

Сьогодні в моду повертається природність, з'явилася навіть величезна кількість прихильників тренду припинити видалення зайвої рослинності на тілі. Але, не кидаючись із крайнощів у крайність, зупинимося на тому, що брови мають виглядати природно, бути акуратними та, незалежно від того, густі вони чи тонкі, бути своїми, натуральними.

Безперечно, є ті, кого й надалі приваблюють брови – хвилі чи інші незвичайні форми брів. Але все-таки модні тренди 2021 року говорять про максимальну природність. На цьому і базуються сучасні техніки корекції брів, зі збереженням природної краси. Пушкові волоски при цьому видаляються за допомогою спеціальної нитки або воску. makijazh brovej, tehniki makijazha brovej, dymchatye brovi, prorisovka brovej, brovi karandashom, pravil'nye brovi

Якщо досягти правильної та головне, симетричної форми самостійно не виходить, збережіть свої нерви та час та відвідайте бровиста. Самостійна корекція - справа непроста, а кваліфікований майстер швидко впорається із поставленим завданням. Таким чином, нанесення ранкового макіяжу займе у Вас зовсім небагато часу. До речі, для щоденного макіяжу брів можна використовувати:

  • гель;
  • олівці або фломастери.

Гелі

Цей косметичний засіб дуже схожий на туш для вій. Як зовнішнім виглядом, і функціональними особливостями. makijazh brovej, tehniki makijazha brovej, dymchatye brovi, prorisovka brovej, brovi karandashom, pravil'nye brovi

Гелі окремо поділяють на:

  1. Прозорі – спочатку наносяться проти росту брови, а після цього повторюються, але вже в точності з напрямком росту волосків. Таким чином можна досягти дуже акуратного та доглянутого вигляду, який протримається протягом дня. До речі, таке «розчісування» відмінно стимулює ріст волосків на бровах (лайфак для тих, кому не подобається обличчя без брів і хто хоче їх відростити).
  2. Відтінкові – не лише фіксують, а й фарбують брови. Процедуру краще виконувати за напрямом лінії росту, волоски біля перенісся бажано фарбувати не так сильно, як основну брову.

Олівці та фломастери

Вибір олівців на косметичному ринку дуже великий. Класика та автоматичні, з широким, тонким або скошеним грифелем, відрізняються вони й за текстурою:

  • більш стійкі воскові;
  • менш стійкі пудрові.

makijazh brovej, tehniki makijazha brovej, dymchatye brovi, prorisovka brovej, brovi karandashom, pravil'nye brovi Великий вибір і серед фломастерів – їх випускають з аплікатором із фетру або пензлем. Любителі цих засобів для нанесення макіяжу використовують два варіанти:

  • волоскова техніка;
  • димчасті брови.

Волоскова техніка полягає у промальовуванні додаткових волосків, зберігаючи натуральність. Відмінно підходить власницям густих жорстких брів темних відтінків, тому що не робить надмірних акцентів на бровах, які самі собою виглядають яскраво. Так, окремими штрихами Ви просто заповнюєте пропущені місця (якщо є). makijazh brovej, tehniki makijazha brovej, dymchatye brovi, prorisovka brovej, brovi karandashom, pravil'nye brovi

Брови – серпанок гарантують розтушований ефект. Відмінно виглядають на світлих і рідко зростаючих бровах, надаючи їм ефекту легкої недбалості. Брова заповнюється легкими штрихами у напрямку знизу нагору. Починають із середини брови. Після цього волоски розчісуються щіточкою у напрямку росту.

Отже, щоб слідувати тенденціям моди в новому сезоні, вирушайте до бровиста і підбирайте найбільш потрібну для себе техніку нанесення макіяжу на брови. Фото чекаємо у коментарях.