Рідке лезо для педикюру

Жінки завжди намагаються зробити все максимально можливе для того, щоб їхні ніжки виглядали ідеально. Ванни, компреси та педикюр. Косметологічна індустрія, постійно розвиваючись, допомагає їм у цьому. І ось, новинка – зараз я познайомлю Вас із рідким лезом для педикюру.

жідке lezvie, pedikjur жидким lezviem, pedikjur inovacionny, revoljucija v pedikjur Що за звір такий?

Серед різноманітності косметологічних засобів вигідно відрізняється сучасний високоефективний засіб з дещо шокуючою назвою – рідке лезо. Воно не тільки допоможе зробити ноги доглянутими, але й позбавить мозолів і натоптишів.

Інноваційний біологічний гель із фруктовими кислотами гарантує ногам належний догляд. Один цей засіб здатний стати відмінною альтернативою багатьом процедурам. Рідке лезо геть-чисто скасовує:

  • спилювання та обрізання огрубілої шкіри на ногах за допомогою інструментів;
  • півгодинне розпарювання ніг у ванночці;
  • необхідність тривалого наведення краси для створення гарного педикюру.

жідке lezvie, pedikjur жидким lezviem, pedikjur inovacionny, revoljucija v pedikjur Механізм дії рідкого леза

Саме фруктові кислоти, які входять до складу засобу відмінно справляються з питаннями регенерації шкірного покриву та видалення всіх ороговілих частинок. При цьому діє засіб розслаблююче, зволожує шкіру і дарує ніжкам ніжну бархатистість. Знищуючи суху шкіру, що огрубіла, воно зовсім не шкодить новим і здоровим клітинам.

Хто, як і для чого використовує

В принципі, спочатку рідке лезо використовувалося у професійній косметології. На щастя, зараз воно стало доступним і для звичайних жінок, далеких від косметологічного бізнесу.

жідке lezvie, pedikjur жидким lezviem, pedikjur inovacionny, revoljucija v pedikjur Що стосується професійних майстрів манікюру та педикюру, то вони дуже успішно використовують його для того, щоб:

  • при виконанні необрізного педикюру скасувати процедуру розпарювання ніг у ванночках;
  • замінити процедуру пілінгу – ефективність рідкого леза набагато вища за звичну пемзу або щітку;
  • пом'якшити ніжки та зробити шкіру гладкою;
  • забезпечити догляд нігтям - рідке лезо добре впливає на кутикулу;
  • видалити шкіру, що загрубіла, включаючи мозолі й натоптиші.

Засіб відмінно підійде жінкам, яких турбує проблема нігтів, що вросли, або грибкові захворювання нігтів. Також засіб дуже корисний тим, хто страждає від судинних захворювань ніг або ураження шкіри на них.

жідке lezvie, pedikjur жидким lezviem, pedikjur inovacionny, revoljucija v pedikjur Очевидні переваги

Головною та явною перевагою засобу для виконання педикюру «рідке лезо» є суттєва економія часу витраченого на виконання процедури. Крім цього, багатьох приваблює і вартість. Ціна одного флакона цього засобу навіть менша, ніж процедура педикюру у гарному салоні. Але найцікавіше, що одного флакона буде цілком достатньо для проведення декількох педикюрів.

жідке lezvie, pedikjur жидким lezviem, pedikjur inovacionny, revoljucija v pedikjur Зараз купити його у вільному продажу не складає жодної складності. Рідке лезо продається і в косметологічних магазинах, і в аптеках.

Спробуйте цей біологічно активний гель на своїх ніжках, дуже сподіваюся, що він Вам сподобається, і Ви поділитеся з нами своїми враженнями в коментарях.

.