Рибний педикюр та педикюр з морозивом

Про класичний та апаратний педикюр чули, напевно, все. Виявляється, бувають ще й быльш креативні варіанти виконання цієї процедури. Наприклад, фіш педикюр, міцелярний педикюр… морозиво та навіть шоколад. Які ж виглядають ці екзотичні процедури?

Міцелярний педикюр

Процедура не передбачає ні спилювання, ні шліфування. Майстри використовують спеціальні фруктові кислоти та засоби, що містять міцели. Це дозволяє надзвичайно делікатно позбутися відмерлої шкіри стоп і ефективно справитися з тріщинами, натоптишами та мозолями.

Шоколадний

Особливістю шоколадного педикюру є приємні шоколадні ванни, які майстер робить після завершення стандартної процедури педикюру. Після ванни наноситься крем, звичайно ж, шоколадний.

Педикюр з морозивом

Цей азіатський варіант педикюру неодмінно припаде до душі любителям спробувати на собі щось екзотичне і, звичайно ж, ласунам. Родзинка полягає в тому, що в той час, коли ваші ніжки знаходяться у ванні, майстер підкладає в неї кульки морозива, виготовлені з масел натурального походження.

Кульки повільно тануть і при цьому шкіра відчуває ніжне охолодження. Після ванни шкіру обробляють за допомогою цукрового скрабу, який згодом змивають.

Ось такі незвичайні варіанти педикюру можна спробувати на собі. Як варіант ще можна розглядати рибний педикюр – про нього вже розповідала.

Якщо вам удалося відчути на собі дію екзотичного педикюру, обов'язково розкажіть нам у коментарях.