Риб'ячий жир для нігтів

Про користь риб'ячого жиру кожен із нас, мабуть, чув ще в дитинстві. А чи всім відомо, що цей препарат може принести величезну користь слабким і ламким нігтям. Зараз ми поговоримо не тільки про користь риб'ячого жиру для нігтів, але й значення його в цілому для організму.

leechenie nogtej, nogti i rybij zhir, rybij zhir, ukreplenie nogtej, встановлення nogtej

На сьогодні виробники випускають дві форми препарату "риб'ячий жир" - рідкий і в капсулах. Незалежно від того яку форму Ви виберете, можна сміливо розраховувати на те, що з  вживанням риб'ячого жиру Ви отримаєте незамінні для організму речовини. Деякі з них організм просто не здатний синтезувати самостійно, попри те, що сам гостро їх потребує. Тому поновлення їх запасів ззовні просто необхідне.

Регулярний прийом риб'ячого жиру забезпечить:

  • зміцнення імунітету;
  • покращення функцій головного мозку;
  • профілактичний вплив на нервову систему;
  • нормалізацію зору;
  • покращення стану шкіри;
  • зміцнення нігтів та волосся.

leechenie nogtej, nogti i rybij zhir, rybij zhir, ukreplenie nogtej, встановлення nogtej

Крім цього риб'ячий жир добре справляється з прискоренням метаболізму, що дозволяє всім бажаючим швидко схуднути.

Щоб зрозуміти, для чого риб'ячий жир пропонують саме в капсулах, потрібно вивчити особливості омега-3 жирних кислот. При взаємодії з киснем вони швидко окислюються, перетворюючись на вільні радикали – речовини, здатні завдати шкоди здоров'ю. Герметична оболонка захищає препарат від дії довкілля, що забезпечує тривале зберігання без втрати корисних властивостей.

 

Риб'ячий жир у капсулах

Препарат, поміщений у капсули, не тільки зручно приймати – так Ви не відчуєте його специфічний запах, який багатьом здається неприємним. Капсули, на відміну від рідкого риб'ячого жиру покриті позбавленої смаку оболонкою, яка розчиняється вже у шлунку.

Крім того, капсули позбавлять Вас необхідності відміряти необхідну для прийому кількість препарату – вони вже дозовані. Єдиним недоліком капсул можна назвати лише їхню вищу, порівняно з рідкою формою, вартість. leechenie nogtej, nogti i rybij zhir, rybij zhir, ukreplenie nogtej, встановлення nogtej

Рідкий риб'ячий жир

Виробники, що його випускають, вже заздалегідь подбали про пом'якшення досить неприємного смаку і запаху засобу, додавши до нього фруктові ароматизатори. Найчастіше використовується екстракт лимона. Для того, щоб при контакті з повітрям препарат не втратив своєї свіжості та, відповідно, корисних властивостей, до нього додають антиоксиданти. Найчастіше це аскорбінова кислота і розмарин, як варіант то, можливо вітамін Е.

Так що, милі жінки, якщо Ви бажаєте не тільки зміцнити нігті, але й покращити стан свого здоров'я – приймайте риб'ячий жир, а про результати, отримані після курсу його прийому, обов'язково розкажіть нам у коментарях.