Ремонт зламаного нігтя

Це траплялося у житті кожної дівчини: паніка, розчарування – зламаний ніготь! :) Але замість того, щоб згарячу обрізати нігті, ви можете продовжити життя своїм кігтикам! Отже, сьогоднішня тема – ремонт зламаного нігтя.

remont slomannogo nogtya, esli slomalsya nogot, slomala nogot, remomt nogtya

Якось, коли я навчалася в університеті, я пошкодила свої такі улюблені  нігті, котрі я дуже довго відрощувала. Причиною стало невдале відчинення дверей аудиторії. Чи варто говорити, що на той момент це здавалося мені мало не трагедією? :) Побачивши мій сумний вираз обличчя, і дізнавшись у чому справа, одногрупниця відправила мене до їдальні за пакетиком чаю. "Ну хоч чаю поп'ємо" - подумала я. Але вже через двадцять хвилин я була з врятованим нігтем і в піднесеному настрої. Як? Про все по черзі :) Багато що змінилося з моїх університетських років, і тепер у нас є багато способів упоратися з такою небажаною поломкою нігтя. Деякі варіанти вимагають трохи більше часу і терпіння, а деякі дівчата просто наносять клей для нігтів у зоні тріщини. Для кожного знайдеться власний метод.

Підготовка

Який спосіб ремонту зламаного нігтя ви б не вибрали, першим кроком до ідеального манікюру завжди буде підготовка. Отже, переконайтеся, що ваші нігті чисті та сухі, без базового покриття та без лаку. Злегка відполіруйте поверхню нігтя, щоб видалити блиск. Робіть це дуже ніжно, щоб уникнути ще більшого пошкодження нігтя. Потім, ретельно очистіть ніготь з рідиною для зняття лаку, щоб видалити надлишки олії та вологи.

Спосіб №1: Використання чайного пакетика

remont slomannogo nogtya s pomoshyu chaynogo paketika, remont nogtya

Це саме той спосіб, який урятував мій манікюр в університетські роки. Незалежно від масштабу поломки, відріжте крихітний клаптик паперу від чайного пакетика (він повинен бути досить великим, щоб покрити всю тріщину). remont slomannogo nogtya s pomoshyu chaynogo paketika, remont nogtya

Нанесіть клей для нігтів або вій на папір (у крайньому разі використовуйте «суперклей»), а потім добре притисніть його в місці поломки. Дайте клею висохнути, а потім акуратно відполіруйте верхній шар паперу так, щоб він став гладким і майже зрівнявся з поверхнею нігтя. Закінчіть нанесенням шару базового покриття, двох шарів лаку та шару закріплювача.

Спосіб №2: Ремонт за допомогою шовку

Цей спосіб такий же простий, і працює за таким же методом, як і у випадку з пакетиком чаю. Але для цього використовується шовковий пластир, який технічно надійніший, адже сама структура шовку міцніша, ніж папір. До того ж він дозволяє нігтю дихати.

remont slomannogo nogtya shelkom, remont slomannogo nogtya, esli slomalsya nogot

Щоб застосувати шовкове покриття, ніготь має бути очищений від бруду та жиру. Верхній шар нігтьової пластини злегка шліфується, таким чином обгортання буде міцніше триматися. Наклеївши шматочок пластиру, його обрізають за формою нігтя, а потім наноситься шар клею. Після того, як клей висохне, його слід знову відполірувати до гладкої поверхні. remont slomannogo nogtya shelkom

У разі використання цих двох методів слід пам'ятати, що ацетон розчиняє клей. Тому, якщо ви захочете змінити покриття, процедуру ремонту нігтя потрібно буде проводити повторно.

Спосіб №3: Гель+шовк

Як я вже писала вище, якщо ви використовували шовк+клей (або пакетик+клей) ви знаєте, що ацетон розчинить результат ваших старань, а значить вам доведеться ремонтувати тріщину знову і знову. Цей метод використовує УФ-гель, щоб закріпити шовковий патч, а гель стійкіший до ацетону, наскільки нам усім відомо.

Спосіб №4: Старий добрий клей

Легка форма тріщини або поломки може бути тимчасово усунена за допомогою лише краплі клею для нігтів. Дайте йому висохнути, відполіруйте ніготь, і все готово! Цей метод не спрацює, якщо ніготь відламано повністю, але можна легко та швидко зафіксувати тріщину на довгий час.

remont slomannogo nogtya s pomoshyu kleya, kak otremontirovat slomanniy nogot

Спосіб №5: Ремонт за допомогою УФ-гелю

Якщо вам сподобалася ідея ремонту нігтя за допомогою гелю та шовкового патчу, але під рукою не виявилося шматочка шовку, легкі тріщини та поломки можна усунути за допомогою нанесення прозорого гель-лаку. Легкий і простий спосіб, до якого я часто вдаюсь у роботі зі своїми клієнтками.

remont slomannogo nogtya s pomoshyu gelya, remont slomannogo nogtya, esli polomalsya nogot

Спосіб №6: Накладний ніготь

Іноді поломка нігтя настільки сильна, що нічого не виправити.

remont slomannogo nogtya s pomoshyu nakladnogo

Але не варто зневірятися! Це якраз той випадок, коли використання накладного нігтя цілком виправдане. Усю процедуру ви можете зробити самостійно, без необхідності йти в салон.

remont slomannogo nogtya s pomoshyu nakladnogo, nakladnie nogti

Сподіваюся моя інформація була вам корисною, і поломка нігтя більше не буде виглядати так гнітюче як раніше, адже тепер ви «у всеозброєнні» :)