Реабілітація після епіляції

Будь - яка епіляція має на увазі певний реабілітаційний період. Тривалість його залежить від виду виконаної процедури. І для багатьох жінок саме тривалість відновлювального періоду є головним фактором вибору. Розглянемо коротко кожен з видів епіляції.

depiljacija, jepiljacija, reabilitacija посла jepiljacii, jepiljacija vosstanovlenie

Лазерна або електроепіляція

Ці процедури допоможуть позбутися волосся надовго, або, як мінімум, значно скоротити його зростання. У разі електроепіляції видалення відбувається за допомогою низькочастотного струму. У випадку з лазерною – волоски видаляє точково спрямований лазерний промінь.

Електроепіляція виконується курсом. Вважається, що це єдиний метод видалення волосся назавжди. Скільки сеансів вам знадобиться, визначить спеціаліст у салоні. Небажаними побічними ефектами після процедури можуть бути мікроопіки та кірка на шкірі. Сходять вони тижнів за два, якщо загоєння затягується, варто звернутися до лікаря. depiljacija, jepiljacija, reabilitacija посла jepiljacii, jepiljacija vosstanovlenie

Епіляція лазером також дуже популярна, але після неї можуть з'являтися почервоніння та подразнення. Проходять вони в середньому за три дні. Якщо після цих процедур ви збираєтеся засмагати - не варто  поспішати, і утриматися від ультрафіолету ще на два тижні.

Воскова епіляція чи шугаринг

Відмінності у цих двох процедурах лише у засобі, що використовується для виконання процедури – віск чи цукрова паста. Також відрізняється і техніка виконання процедури. При восковій епіляції волоски видаляють у напрямку проти їх росту, а  шугарінг передбачає висмикування волосків у напрямку зростання.

depiljacija, jepiljacija, reabilitacija посла jepiljacii, jepiljacija vosstanovlenie

Ці методики видалення не передбачають тривалого реабілітаційного періоду. Якщо не виникають алергічні реакції, шкіра повністю відновиться за кілька годин. Звичайно, за умови дотримання рекомендацій косметологів, зволоження шкіри та використання заспокійливих кремів. Найкраще використовувати креми, до складу яких входить алое.

depiljacija, jepiljacija, reabilitacija посла jepiljacii, jepiljacija vosstanovlenie

Насамкінець хочемо відзначити, що після будь-якої, виконаної вами епіляції не потрібно носити одяг, який дуже сильно обтягує і ходити в душ. Отже, якщо термін реабілітації після епіляції для вас не є критично важливим – ви можете вибирати будь-який з існуючих методів. Якщо ж є поспіх - вибирайте віск або шугаринг.

Тепер вам відомі терміни відновлення після різних методик, і ми сподіваємося, що це допоможе визначитися з вибором. Бажаємо вам довго отримувати насолоду від результатів епіляції, а ми, як завжди, чекаємо на ваші враження в коментарях.