Пилка для нігтів. Види пилок та рекомендації щодо вибору

Навіть у дівчат, які регулярно відвідують свого майстра манікюру, періодично виникає потреба самостійно усунути дрібні пошкодження нігтів. Серед величезного вибору найменувань дуже легко розгубитися у виборі пилки, яка підходить саме для ваших цілей та потреб. Сьогоднішній огляд допоможе розібратися в різних видах пилок, їх функціях, а також я дам свої рекомендації про те, які з них краще.

 

vidi-pilochek-dlya-nogtey

Види пилок:

Деякі дівчата віддають перевагу металевим пилочкам, деякі – скляним, а деяким подобається відчуття зернистого наждачного паперу під їхніми нігтями. Відмінність полягає не тільки в матеріалах, з яких вони виготовлені, а й у ступеня жорсткості – їхньої абразивності. Абразивність вимірюється в гритах, і, перш ніж ми заглибимося в різні типи пилок, давайте спочатку розберемося з ними.

Ось короткий огляд кількох рівнів гриту :

80 грит : це дуже грубий рівень і небажане його використання для натуральних нігтів. Допускається використання на штучних нігтях, але навіть для них це ще трохи грубо.

100 грит : можна сміливо використовувати при роботі зі штучними нігтями.

180 грит : це найнижчий грит, який може бути використаний на натуральних нігтях, але якщо ваші нігті пошкоджені або схильні до пошкодження, я рекомендую використання дрібнішого абразиву.

240 грит : це матеріал м'якший і пилочки з таким "піском" часто використовуються для полірування поверхні нігтів або полірування від плям.

500 грит : пилка з таким гритом дуже м'яка, і зазвичай використовується тільки для полірування нігтів.

Принцип такий: що менше гритів – тим жорсткіше пилочка .

 

Разный виды пилочекynamrqjwymw1

Я рекомендую двосторонню пилочку з грит 240/180. Для надання форми більш жорстким нігтям і нігтям на ногах - 180, і 240 для надання форми натуральним нігтям і згладжування будь-яких гострих кутів.

 

Тепер перейдемо безпосередньо до різновидів пилок:

  1. Металеві пилочки для нігтів. Це, мабуть, найстаріший і найвідоміший тип пилок для нігтів. Вони виготовлені з металу і зазвичай мають меншу зернистість.

Плюси: вони довговічні та легко чистяться.

Мінуси: цей тип пилочки для нігтів може послабити ніготь, провокує сколи та відшаровування краю нігтя.

metallicheskaya-pilochka

2. Наждакові пилки. Вони широко використовуються в манікюрних салонах та вдома. Найчастіше вони виглядають як двосторонні пилки з двома покриттями – менший грит для укорочування нігтя, та грит, щоб згладити краї.

Плюси: Пилка з таким покриттям є однією з найпоширеніших у магазинах, а також є дуже доступною.

Мінуси: вона не може бути очищена або стерилізована належним чином оскільки основа пилки - картон.

3. Скляні пилки для нігтів. Ці пилочки трохи дорожчі та, як правило, зустрічаються тільки в салонах або професійних магазинах nail-продуктів.

Плюси : це найкращий варіант для згладжування кінчиків нігтів, не буде жодних сколів або щербин. Скляні пилки легко чистити та стерилізувати, тому вони дуже гігієнічні.

Мінуси : вони легко ламаються, тому подбайте, щоб не впустити її з рук.

  1. Полірувальні блоки. Такі блоки зазвичай мають чотири різні грити в діапазоні від низького рівня зернистості покриття, до надзвичайно високої зернистості для полірування нігтів.

Плюси : вони мають різні грити, що дозволяє спилювати, видаляти дрібні частинки, а також шліфувати ваші нігті, і це все в одному зручному блоці.

Мінуси : оскільки блок полірування досить громіздкий, деякі вважають їх незручними у використанні.

polirovochniy-block-pilochka

На закінчення хотілося б додати, що вибираючи пилочку для нігтів, потрібно переконатися, що вона не дуже груба, і ви не пошкодите нігтьову пластину та кутикулу. Якщо ви сумніваєтеся, яку пилочку вибрати, то завжди краще обрати бік обережності та зупинити вибір на високому гриті або гладкій пилці.