Пудровий манікюр

Цей складний дизайн манікюру зробити в домашніх умовах під силу не кожній жінці. Але, виявляється, є секрети, які допоможуть у цьому навіть дилетантам і один з них – використання пудри для манікюру.

Інноваційна методика нігтьової індустрії

Манікюр справа не дуже складна. Але це у випадку, якщо ви займаєтеся цим не вперше і вже встигли набити руку. Але, для більшості жінок смугою практично непереборних перешкод може стати просте видалення кутикули, чистка та нанесення гель лаку на нігті. А можливо, все так складно через те, що ви просто не знаєте про засоби, які багато в чому здатні полегшити завдання? Зараз йдеться в першу чергу про те, що для створення неймовірно красивих дизайнів можна використовувати не гель лак, а пудру. Про те, які відмінності в цих покриттях і як правильно наносити пудру, ми зараз і поговоримо.

Нанесення акрилової пудри

Маленьку круглу баночку акрилової пудри можна придбати у будь-якому косметичному магазині. Вибір кольорової гами засобу дуже широкий. Є і прозорі акрилові пудри, які майстри використовують у першу чергу, щоб ущільнити нігтьові пластини. Щодо виконання дизайну – тут підійдуть пігментовані склади. Крім цього акрилова пудра цілком успішно використовується для вирівнювання нігтів - вона відмінно приховує горбики та нерівності. Для цього підійдуть склади, які мають на баночці напис «камуфлюючий».

У використанні акрилова пудра дуже проста. На нанесену на нігті, але не висушену основу наносять акриловий порошок. Надлишки його можна зсипати назад у баночку. Нігті з пудрою висушуються в лампі й тільки після цього за допомогою щіточки з нігтів видаляються залишки пудри. Після цього наноситься гель лак - він вирівняє колір і закріпляє результат.

До речі, якщо ви любите сміливі експерименти, можете спробувати змішати кілька відтінків пудри або нанести пудру певним малюнком. Справжні професіонали своєї справи можуть у манікюрному салоні за допомогою акрилової пудри створити на нігтях справжній витвір мистецтва, арт – об'єкт. При цьому в дизайні можливе поєднання оксамитового та мерехтливого покриття, мерехтливого блиску та об'ємних візерунків, плетіння. Загалом політ фантазії можна не обмежувати.

В принципі, якщо під рукою немає акрилової пудри, можна використовувати для дизайну інші пігменти, навіть такі незвичні як тіні для очей. Але, перш ніж приступати до такого варіанту покриття, зверніть увагу, що цей матеріал буде непередбачуваним у використанні й на нігтях може показати себе як завгодно.

Але, якщо ви сміливі, цікаві та любите креатив – дерзайте, а ми чекаємо у коментарях фотографії вашого нового манікюру.