Проріджування брів

Актуальне у наші дні повернення до натуральної природності залишає у тренді широкі брови. Але для гармонійної зовнішності фахівці рекомендують нову техніку – проріджування. Ця методика кардинально змінює процедуру корекції брів.

prorezhivanie, korrekcija brovej, tehnika korrekcii brovej, preimushhestva prorezhivanija Соболині брови впевнено виходять із моди. Спочатку складне укладання брів гелями змінили звичайним прозорим милом. Наразі «мильні» брови впевнено змінюються новою технікою, яку вже взяли на озброєння майстри косметологічних салонів та модні гуру макіяжу. Наприклад, її активно використовує стиліст Кари Делевінь, яка також вирішила прорідити свої знамениті брови.

Що являє собою

По суті, проріджування - це видалення всіх занадто жорстких або закручених волосків або видалення волосків на занадто густих ділянках брів. prorezhivanie, korrekcija brovej, tehnika korrekcii brovej, preimushhestva prorezhivanija Очевидними перевагами проріджування заслужено вважаються:

  • забезпечення рівномірного відтінку – на бровах не буде ні плям, ні прогалин, ні затемнень. Це важливо, оскільки багато жінок скаржаться на те, що на бровах, як правило, в середині помітні темніші ділянки. Та ось, якщо не хочеться підфарбовувати світліші ділянки – просто виконайте проріджування. Це буде доцільніше.
  • освітлення - знову-таки, якщо брови занадто темні, проріджування висвітлить їх на один-два тони й потреба в порошку або фарбі відпаде сама по собі. prorezhivanie, korrekcija brovej, tehnika korrekcii brovej, preimushhestva prorezhivanija
  • чіткий порядок ліній – брови, у яких відсутні довгі та кучеряві волоски укладаються легко та виглядають акуратно. Занадто густі брови, що є хаотичним переплетенням, ущільнюють  брову. При проріджуванні зайві волоски видаляються, і брова виглядає красиво та природно.
  • об'єми та акценти – проріджування замість фарби допомагає додавати акценти – кінчик брови стає темнішим, а початок – світлішим. Брови стануть гармонійними та пухнастими.

prorezhivanie, korrekcija brovej, tehnika korrekcii brovej, preimushhestva prorezhivanija Косметологи вважають проріджування відмінною альтернативою укладанню, що займає багато часу. Водночас на місці віддалених волосків виростають нові, м'які та податливі.

Спробуйте освоювати нову техніку і спрощуйте собі наведення краси на бровах. Якщо процедура вже стала для Вас звичною, і Ви вважаєте себе професіоналом проріджування брів – поділіться своїми порадами у коментарях.