Проблемна шкіра навесні

Втомлена за зиму шкіра навесні викликає у нас розчарування. Тим більше, що всі її дефекти стають дуже помітними під яскравим сонячним промінням. Як максимально швидко повернути собі привабливий зовнішній вигляд та відновити шкіру я й розповім Вам зараз.

vesnushki, pigmentacija, shelushenie kozhi, problemnaja kozha vesnoj, vitaminy dlja kozhi, vesennjaja suhost' kozhi Отже, з якими ж проблемами насамперед стикаються жінки з появою перших весняних промінців.

  1. Суха шкіра.
  2. Ластовиння і пігментні плями.
  3. Мішки та синці під очима.
  4. Лущення.

Сьогодні ми поетапно розглянемо причини появи таких дефектів і визначимо, які методи варто використовувати, щоб позбутися їх максимально швидко.

Суха шкіра

Виявляється, навіть жирна шкіра, яка влітку восени та навіть взимку може набридати своїй власниці жирним блиском, навесні може «змінити свою поведінку». Що вже тут говорити про комбіновану і тим більше суху шкіру

Як же подолати ту проблему? Насамперед незалежно від типу шкіри припиніть користуватися жирними кремами із щільною текстурою. Якщо у вас суха шкіра перейдіть на зволожуючі креми. Причому використовуйте і денний, і нічний варіант. Для очищення використовуйте м'яке молочко. vesnushki, pigmentacija, shelushenie kozhi, problemnaja kozha vesnoj, vitaminy dlja kozhi, vesennjaja suhost' kozhi

Якщо ваш тип шкіри жирний або комбінований – використовуйте для щоденного очищення лосьйони. Вибирайте засоби, які не містять спирту та обробляйте обличчя двічі на день – вранці та ввечері. Раз на тиждень слід використовувати гоммаж. Фахівці не рекомендують користуватись милом.

Чутлива шкіра потребує особливої уваги, причому не лише навесні, а й протягом усього року загалом. Використовуйте для цього косметичні засоби, призначені саме для чутливої шкіри.

Ластовиння та зайва пігментація

Здається на перший погляд невинне весняне сонечко вже не настільки слабке і повною мірою виділяє шкідливий для Вашої шкіри ультрафіолет. Це провокує масовий прояв на обличчі ластовиння та пігментних плям.

Самі по собі ластовиння абсолютно нешкідливі, проте, візуально вони приносять масу прикрощів своїм світлошкірим власницям. Щодо пігментації, то тут все складніше. Вона може мати й інші, зовсім не сонячні причини:

  • Прийом певних ліків;
  • Генетичні особливості.

vesnushki, pigmentacija, shelushenie kozhi, problemnaja kozha vesnoj, vitaminy dlja kozhi, vesennjaja suhost' kozhi У деяких жінок пігментація проявляється лише під час вагітності. У будь-якому випадку, для того, щоб позбутися зайвої пігментації, Вам просто необхідна консультація лікаря-дерматолога.

Дещо відбілити шкіру в домашніх умовах можна за допомогою спеціальних кремів. Зверніть увагу, наносити крем на шкіру можна лише на ніч, а захисний фільтр крему має бути не нижче 30 SPF.

Крім кремів можна готувати для обличчя відбілюючі маски з соком лимона або петрушкою. Багатьом жінкам рецепти природи допомагають досить ефективно.

Мішки під очима та синці

Якщо ви постійно відчуваєте хронічний недосип та хронічні захворювання, то причиною таких неприємних явищ на шкірі можна сміливо вважати елементарну нестачу вітамінів. Терміново приховати їх можна за допомогою консилера. Засіб зможе замаскувати темні кола, що з'явилися під очима. vesnushki, pigmentacija, shelushenie kozhi, problemnaja kozha vesnoj, vitaminy dlja kozhi, vesennjaja suhost' kozhi

Для глобального розв'язання проблеми потрібний правильно підібраний комплекс вітамінів. Найкраще, якщо вам допоможе лікар. Основну цінність у впливі на шкіру мають вітаміни груп A та Е. Також можете використовувати креми для повік, що також зменшують набряклість та відбілюють шкіру навколо очей.

Лущення

Весняне лущення шкіри пояснюється дуже просто - шкіра, що втратила вологу, відрізняється товстішим ороговілим шаром. Це прямий наслідок складного для шкіри зимового періоду. Для того, щоб зменшити лущення користуйтеся термальною водою. Намагайтеся по можливості зволожувати обличчя кілька разів на день. Для більш повноцінного рятування від лущення використовуйте пілінг. Він видалить відмерлі частинки шкіри, зробить шкіру гладкою та запустить процеси її оновлення. vesnushki, pigmentacija, shelushenie kozhi, problemnaja kozha vesnoj, vitaminy dlja kozhi, vesennjaja suhost' kozhi

А загалом, милі жінки, якщо під рукою немає спеціалізованих засобів – вмивайтеся лише кип'яченою водою. Як варіант можна протирати шкіру кубиками льоду, можна заморожувати його разом із відварами трав.

Намагайтеся приймати полівітаміни та спати принаймні вісім годин, гуляйте на свіжому повітрі. Здоровя вам!