Принтер для друку на нігтях

Не дарма кажуть що лінощі – двигун прогресу. І принтер для друку на нігтях – найкраще тому підтвердження. Давайте я розповім про це диво техніки й дізнаємося, чи все так просто, як обіцяють виробники.

printer dlya pechati na nogtyah

Дівчата, які прагнуть мати бездоганний манікюр, розуміють, що неможливо самостійно швидко відтворити ті милі картинки, які майстри манікюру з такою старанністю годинами малюють  на наших нігтях. Принаймні так було донедавна. В епоху технічного прогресу на арену вийшов робот-принтер, який допоможе вам створити бездоганний дизайн нігтів. Nailbot, електронний манікюрний принтер, який надрукує будь-який бажаний дизайн, прямо на ваших нігтях.

printer dlya pechati na nogtyah, printer dlya nogtey

Попри те, що популярність такі пристрої стали набувати тільки зараз, перші аналоги nail-принтерів почали випускати ще в 1999 році, коли японська компанія Atlus Co запустила серію принтерів "NailMore", які пропонували користувачам "шанс прикрасити свої нігтики крихітними дизайнами всього за 150 єн за ніготь”. Такі апарати розміщували в торгових центрах у Японії, але припинили це робити в середині 2000-х років через неможливість якісної експлуатації. Попри невдачу, інші компанії ідею сприйняли на ура, і одразу кілька брендів почали розробляти концепцію принтера для друку на нігтях. На сьогодні існує близько десяти виробників такого принтера.

printer dlya pechati na nogtyah, printer dlya nogtey, pechat na nogtyah

Ідея досить проста: у принтер завантажуються картриджі з чорнилом, схожим на чорнило справжнього принтера, далі пристрій зчитує параметри вашого нігтя і за допомогою фарб миттєво переносить вибраний вами шедевр на нігті. Виробники стверджують, що кожен картридж може надрукувати до 5000 малюнків залежно від складності конструкції. Принтер підключається напряму до телефону через Bluetooth, так що для друку ви можете вибрати навіть фотографії з вашої галереї!

printer dlya pechati na nogtyah, photo na nogtyah, pechat na nogtyah

Також принтер запрограмований на зміну кольору зображення, може змішувати тисячі кольорів, тому завжди можна підібрати ідеальний відтінок. Більше не потрібно морочити собі голову який колір покриття підібрати до улюбленої сукні – можна точно повторити відтінок одягу на своїх нігтях. printer dlya pechati na nogtyah, pechat na nogtah, photo na nogtyah Є хороша новина і для шанувальниць французького манікюру – такий принтер для нігтів з легкістю впорається з таким видом дизайну. Білий лак нанесений як база і швидкий друк рожевим – зроблять ваш французький манікюр ідеальним! З негативних факторів – ціна. Вартість такого диво-принтера від 1000 $.

Весь процес: підготовка нігтів, друк зображення та покриття верхнім шаром займає менш ніж три хвилини, що однозначно не може не радувати.

Перш ніж вибрати свій дизайн нігтів єдине, про що потрібно пам'ятати - чим темніший лак - основа для нігтів, тим темнішим і насиченішим має бути обраний вами дизайн. Більшість виробників радять, все-таки , як основу вибирати білий лак, адже на ньому буде виграшно і акцентовано виглядати будь-який малюнок.

Стійкість зображення залежить від того, на яку базу був нанесений малюнок. На основі гель-лаку малюнок протримається два-три тижні, зі звичайним лаком приблизно тиждень. Більшість майстрів манікюру негативно сприйняли популяризацію принтерів для друку на нігтях, побоюючись, що машина позбавить їх роботи. Але насправді багатьом це зможе навіть спростити роботу.

«Наш принтер створений, щоб допомогти nail-майстрам , а не замінити їх! Використання Nailbot прискорить процес нанесення малюнка, і врешті-решт допоможе майстрам нігтьового сервісу обслуговувати більшу кількість клієнтів у короткий час» – заявляють виробники принтера.

Майстер нігтьового сервісу ніколи не зможе бути замінений машиною, адже яким би цікавим та ідеально підібраним не був дизайн, він ніколи не буде виглядати на 100% вдало на недоглянутих нігтях без манікюру.

pechat na nogtyah

Насамкінець позначу ще пару речей, які є перевагою реальних майстрів, і непідвладні принтерам для нігтів (принаймні поки що). Зокрема, поки що немає nail-art принтерів, які можуть наносити малюнки на нігті на ногах, так що майстри педикюру поки що можуть спати спокійно. Також жоден nail-принтер не може похвалитися функцією нанесення базового покриття, це у будь-якому випадку потребує людського фактора. Але подивимося, що принесуть нам технології в найближчі пару років.

 

Будьте красиві та йдіть у ногу з часом!