Прикраси для пірсингу
Рішення зробити пірсинг безпосередньо пов'язане з необхідністю підбору оптимально придатних прикрас для нього. Пропонуємо Вам добірку рекомендацій щодо того, які прикраси для пірсингу варто використовувати на різних частинах тіла.
Історія пірсингу сягає корінням далеко в минуле. Тоді в багатьох племенах металеві прикраси на тілі були не лише ознакою краси, але й символізували благополучне матеріальне становище. Чоловічий пірсинг говорив про певні професії, найчастіше пов'язані з релігійним служінням. В останні роки 20 пірсинг отримав друге дихання і став досить популярним. Отже, наші поради.
Пірсинг брови
Тим, хто проколює цю зону вперше, краще використовувати мікробанани або мікроштанги. З практичного боку вони повністю ідентичні та відрізняються лише зовні. Не рекомендується використовувати прикраси, довжина яких до повного загоєння ранки перевищуватиме сантиметр. Це допоможе не пошкодити тканини та не розтягнути брову. Не варто забувати й про те, що знімати прикраси відразу після проколу категорично забороняється.
Пірсинг вух
Вуха це одна з найбільш лояльних зон для пірсингу. Тим, хто проколює вуха вперше, дозволяється ставити практично будь-яку модель сережки чи тунелю. Єдина умова, якої потрібно дотримуватись – прикраса не повинна обтяжувати вухо. Матимуть непоганий вигляд у вухах і швидко приживаються банани, котрі спочатку були призначені для проколювання пупка. При необхідності пробивання трагуса або внутрішніх хрящів вух фахівці косметичних салонів користуються маленькими (до сантиметра) мікрошлангами.
Пірсинг носа
Ця ділянка носа вважається однією з найскладніших для загоєння. Тому для неї ідеально підійдуть маленькі гвоздики або мікролабети. При необхідності проколювання носової перегородки використовується сережка-штанга. Підійде і невелика прикраса із декоративним камінчиком. Після остаточного загоєння ранки в носі можна обирати прикрасу у формі кільця або підкови.
Пірсинг язика
Пірсінг язика має кілька нюансів. Якщо вуздечка надто довга роблять її попередній надріз, це дозволить згодом одягнути прикрасу. Для язика у більшості випадків також обирають прикраси у формі мікробананів або мікроштанг. Кільця фахівці рекомендують надягати вже тоді, коли прокол вже повністю загоїться.
Пірсинг грудей
Тут також як і в інших місцях для проколу вперше найкраще використовувати кільця або штанги невеликих розмірів. Відмінність у цьому, що з першого проколу у сфері грудної клітини товщина чи довжина сережки значення немає. Період загоєння залежить від якості догляду за проколом і в середньому становить близько 2-х місяців.
Враховуючи те, що канали завжди звужуються під час загоєння, фахівці радять використовувати тільки одну прикрасу. В іншому випадку можливе порушення притоку кисню, що перешкоджатиме швидкому загоєнню.
Пірсинг у зоні пупка
Для цієї зони підходять практично будь-які прикраси, які використовуються для пірсингу. Тут проколи гояться швидко, проте, все-таки не рекомендується на свіжо проколотій шкірі використовувати прикраси, що мають гострі краї.
Також майстри дають окремі рекомендації щодо прикрас для пірсингу на пупці вагітним жінкам. Якщо Ви користувалися довгими висячими сережками, то вже з другої декади вагітності варто змінити їх на маленькі штанги з золотих або срібних сплавів. Гормональні зміни організму можуть спричинити неоднозначні алергічні реакції навіть на хірургічну сталь чи титанові сплави. У зв'язку з цим, ризикувати власним здоров'ям та здоров'ям малюка, звичайно ж, не варто.
Імплантаційний пірсинг
Для першого проколу найкраще використовувати підковку або «П-подібну» штангу. При цьому не варто використовувати прикрасу довжиною більше 2-х см. Якщо Вам до душі масивніша «краса», Ви без проблем зможете змінити їх після того, як ранка від пірсингу повністю заживе. Мікродермали часто встановлюються відразу в кількості кількох штук, загоєння займає приблизно 3 місяці й безпосередньо залежить від матеріалу, що використовувався для виготовлення.
Отже, як бачимо, вибір прикрас великий. За Вами залишається рішення, на якій ділянці тіла робити пірсинг і вперед, до майстра. Діліться своїми враженнями та фотографіями у коментарях.