Прикраси для нігтів

Тренд на нігті, прикрашені кільцями та іншими прикрасами, впевнено ввела в моду Леді Гага. Пізніше Карді Бі доповнила його пірсингом на нігтях, яскравими стразами та дорогоцінним камінням. То які вони, прикраси для нігтів.

ukrashenija dlja nogtej, kol'ca dlja nogtej, nakladnye kogti, kol'ca dlja pal'cev Тренд на прикраси

Якщо Ви не готові робити пірсинг, а носити прикраси на нігті вважаєте ризикованим, тому що вони можуть відірватися і їх легко втратити, спробуйте спеціальні прикраси для нігтів. До речі, ще однією їхньою очевидною перевагою є можливість різко змінити імідж.

Якщо у Вас буде однотонний манікюр та яскраві барвисті кільця дозволять стильно та модно виглядати на найкрутішій вечірці. Водночас якщо наступного ранку Вам потрібно в офісі виглядати строго і по-діловому, прикраси з нігтів буде просто зняти та повернутися до ділового стилю.но, оскільки знімати пірсинг, так само як і робити його на один вечір буде трохи незручно. ukrashenija dlja nogtej, kol'ca dlja nogtej, nakladnye kogti, kol'ca dlja pal'cev

Кільця на ніготь

Кільця на ніготь ця стильна та оригінальна прикраса. Цікавий аксесуар дозволить підкреслити власний стиль та здивувати оточуючих. Є кілька варіантів виготовлення таких кілець:

  • варіант у вигляді накладних нігтів;
  • кільце у вигляді об'ємного нейл-арту;
  • невеликий обідок, що красується на кінчику фаланги.

Кожен з них, без винятку, виглядає неймовірно ефектно і тенденція міцно прижилася вже кілька років тому. Вперше кільця для нігтів різного дизайну продемонстрував користувачам легендарний Дім Chanel. ukrashenija dlja nogtej, kol'ca dlja nogtej, nakladnye kogti, kol'ca dlja pal'cev

На перший погляд, може цілком логічно здатися, що носити такі прикраси на нігтях дуже незручно, що вони злітатимуть і заважатимуть. Така думка абсолютно даремна і виробники вже давно подбали про те, щоб уникнути таких неприємностей. Натомість кільця такого роду мають явні переваги:

  • вашу екстравагантність та неординарність 100% оцінять оточуючі;
  • такі кільця візуально подовжують пальці, і рука виглядає граційніше.

Що стосується того, як одягати такі каблучки, то тут все залежить від Вашої власної фантазії. Можна окремо надягати одне, два чи три кільця, а можна й одразу прикрасити всі десять пальців. Щоправда, деякі вважають другий варіант перебором і не ризикують настільки креативно змінювати свій образ. Щоправда, тут все залежить як від моделі кілець, так і від власного смаку. ukrashenija dlja nogtej, kol'ca dlja nogtej, nakladnye kogti, kol'ca dlja pal'cev Що стосується наймодніших трендів у моді кілець для нігтів, то справжній фурор справила художник та майстер манікюрного салону з Кореї – Пак Ин Кен. Перша її колекція кілець-нігтів Unistella побачила світ ще 2018 року.

А що Ви думаєте про такий оригінальний спосіб прикрашати руки – розкажіть нам у коментарях.