Приховуємо відрослий гель лак

Напевно, кожна жінка стикалася з проблемою відрослого гель лаку на нігті. Особливо це актуально в той час, коли на вулиці пандемія та через карантин періодично закриваються манікюрні салони. Здається, з одного боку, ситуацію не можна назвати критичною. Але, з іншого, смужка, що відросла біля основи нігтя, багатьом приносить дискомфорт.

Проблеми, пов'язані з відрослим нігтем

Крім того, що відрослий гель лак сам по собі виглядає не естетично, він завдає і масу інших незручностей, серед яких насамперед факт того, що край гель лаку, що відріс, постійно так і норовить зачепитися за що-небудь. А скільки капронових колгот отримали стрілки через такі нігті не перерахувати. До того ж не варто забувати, що існують і особливо стійкі покриття для нігтів, наприклад, Luxio. Зняти їх самостійно практично неможливо. Отже, що робити, коли відрослий ніготь некрасиво виглядає і завдає дискомфорту.

Етап перший - підпилюємо гель лак

Найперша «швидка допомога» нігтю, що відріс, полягає в акуратному підпилюванні нігтьової пластини. Зробити це можна за допомогою звичайної пилочки для нігтів. Підпилявши лак, пройдіться по ньому поліруючим бафом. Це зробить поверхню рівнішою та гладшою.

Етап другий – доповніть малюнок на нігтях

У випадку з однотонним покриттям нігтів зробити це буде легко і просто. Для експериментування відмінно підійде звичайний пензлик. Бажано вибирати тонший. Найпростішим варіантом буде тонка смужка, намальована на частині нігтя, що відросла. Щоб приховати нерівність ліній, користуйтеся лаками, що містять блискітки. Як варіант доповнення малюнка можна спробувати використовувати аплікації.

Альтернативний варіант – зафарбуйте старе покриття

Якщо жінка сумнівається у своїх художніх здібностях, їй чудово підійде варіант із зафарбовування по верху всієї нігтьової пластини. До речі, в цьому випадку лак з блискітками також підійде найкраще, тому що зможе добре приховати нерівності, що утворюються на нігтях. Перш ніж наносити його, так само слід акуратно підпиляти старий гель лак на нігтьових пластинах.

Таким чином, як би не складалися обставини, якщо ви не можете відвідати манікюрний салон, зняти старе покриття та зробити новий манікюр, у будь-якому випадку ви маєте можливість виправити проблему самостійно. Все, що для цього знадобиться – гель лак, трохи вільного часу та, звичайно ж, натхнення.

Пробуйте впоратися з проблемою нігтя, що відріс самостійно і, обов'язково надсилайте нам фотографії в коментарях.