Правила ідеального манікюру від Дебори Ліппманн

Співачка Дебора Ліппманн, яка приїхала в Нью-Йорк з арізонської глибинки для того, щоб підкорити найкращі кабаре міста. Але поки джаз не почав приносити їй дохід - вона пристосовуючись, почала заробляти на життя манікюром. Саме їй належать правила ідеального манікюру.

Debora Lippman, pravila manikjura, modny manikjur, pravil'y manikjur, uhozhennye nogti Цілком можливо, що їй так і не вдалося б викупатися в променях слави, якби не одне, але… на манікюр до неї зовсім випадково потрапила відома б'юті-редактор. Саме вона і заявила голосно на всю Америку про те, що в салоні N працює справжня чарівниця. Так, до Ліппманн, по черзі, потрапили всі зіркові диви того часу, що і сприяло тому, що співачка-початківець почала виробництво власної лінійки стійких лаків, що рівномірно покривають нігтьову пластину, одним словом – лаків, не схожих ні на які інші.

Родзинкою лаків від Дебори стало правило називати лаки різних відтінків за аналогією з відомими джазовими хітами. Більшість знаменитостей точно впевнені, що манікюр від Ліппман здатний притягувати удачу. Її салон відвідували багато зірок, причому відвідували саме тоді, коли на них очікувала надзвичайно важлива життєва подія. Дебора працювала з нігтями:

 • Леді Гагі;
 • Енн Гетевей;
 • Кейт Уінслет;
 • Кейт Хадсон;
 • Міріл Стріп. Debora Lippman, pravila manikjura, modny manikjur, pravil'y manikjur, uhozhennye nogti

Крім цього, Деборі Ліппманн однозначно присуджена здатність передчувати майбутні події. Багато трендів у лаках для манікюру вона почала використовувати раніше за інших майстрів і, в принципі, зробила собі на них ім'я. Йдеться про:

 • «магнітні» лаки;
 • лаки із величезними блискітками шестикутної форми;
 • лаки з крихтою з дорогоцінних металів;
 • лаки з піщаною текстурою. Debora Lippman, pravila manikjura, modny manikjur, pravil'y manikjur, uhozhennye nogti

Усі ці інновації манікюру зробила трендовими саме Дебора. Отак, ставши визнаною законодавицею манікюрної моди, вона зробила собі ім'я. З огляду на це цілком природно, що до порад Дебори зараз прислухаються цілі натовпи її шанувальниць. Причому, вона не закликає всіх мчати стрімголов у манікюрний салон і із задоволенням дарує цінні поради тим жінкам, які вважають за краще робити манікюр у домашніх умовах. Debora Lippman, pravila manikjura, modny manikjur, pravil'y manikjur, uhozhennye nogti

Отже:

 1. Найідеальнішою по праву слід вважати форму нігтів, що повторюють Вашу кутикулу, тобто мигдалеподібна форма буде найуніверсальнішою.
 2. Довжина кінчика нігтя має перевищувати його основу. Ідеальною вона вважала сантиметрові нігті.
 3. Щотижневий манікюр потрібно робити навіть володаркам коротких нігтів. У жодному разі не можна підпилювати нігті у напрямку «туди – сюди». Робити це слід виключно за напрямом нігтя, тобто від куточків до центру.
 4. Обрізний манікюр не обов'язковий.
 5. Обов'язково зволожуйте кутикулу після кожного миття. Найкраще використовувати для цього спеціальну олію або крем для рук. Це дозволить уникнути алергічних реакцій.
 6. Ідеальним бежевим тоном є той, який не робить кутикулу червоною або темною. Для того, щоб знайти «свій» відтінок, доведеться перепробувати не один варіант. Debora Lippman, pravila manikjura, modny manikjur, pravil'y manikjur, uhozhennye nogti

Для того, щоб завжди залишатися на тренді моди, Вам знадобляться чотири базові відтінки:

 • прозорий рожевий;
 • червоний;
 • бежевий;
 • помаранчевий.

Саме вони формують базовий гардероб та стиль сучасної жінки. А чи погоджуєтесь Ви з такою думкою? Чи у Вас є свій погляд? Діліться з нами у коментарях.