Позбавляємося весняної блідості

Новий сезон вже повноправно вступив у свої права. Весна радує нас сонячними променями, зеленим листям і… зовсім не тішить блідою та напівпрозорою шкірою обличчя. Як зробити, щоб на обличчя знову повернулися втрачені фарби та свіже сяйво. Поговоримо про це.

bledna kozha, prozrachnaja kozha, проблеми з kozhej vesnoj, vesenny avitaminoz Порятунок блідої красуні

Якщо з кишенькового дзеркальця Вам підморгує бліда незнайомка не варто панікувати. За допомогою моїх, зовсім нескладних рекомендацій Ви в найкоротші терміни зможете повернути шкірі здоровий тонус. І тоді Вас вже повністю зможе порадувати новий гардероб, і новий весняний настрій.

Для того, щоб відновити втрачену силу та сяйво шкіри відмінно підійдуть:

  • тонізуючі креми;
  • лікувальна фізкультура;
  • маски;
  • сонячні ванни - їх спочатку потрібно обмежувати, щоб не обпалити шкіру, що відвикла від сонця. bledna kozha, prozrachnaja kozha, проблеми з kozhej vesnoj, vesenny avitaminoz

Ну, а якщо ще згадати про сироватку, що має надзвичайно ніжну бархатисту структуру, то приємніше враження від косметичних процедур складно собі навіть уявити.

Причини весняної блідості шкіри

Виділяють кілька причин того, що робить шкіру навесні дуже блідою. До них відносяться:

  1. Авітаміноз - якщо регулярне вживання в їжу фруктів та овочів не особливо допомагає і шкіра далі вражає своєю неприродною блідістю, можна підживити її сироваткою "Енергія-Сяйво-Тонус", що має неймовірно легку, практично невагому структуру та ненав'язливий фруктовий аромат.
  2. Зниження тонусу шкіри – тут на допомогу прийде лікувальна фізкультура та легкий масаж.
  3. Стрес - ну, тут без варіантів - збирайте нерви в коробочку або почніть приймати легкі заспокійливі трави.
  4. Переохолодження - вплив морозного вітру запросто може звузити судини, що проходять під шкірою, і вкрасти рум'янець зі щік. bledna kozha, prozrachnaja kozha, проблеми з kozhej vesnoj, vesenny avitaminoz

Чи можна досягти миттєвого результату

Іноді, коли позбавитися блідості потрібно терміново – доводиться діяти оперативніше. Особливо, якщо планується романтичне побачення чи важлива ділова зустріч. Тут допоможе прийде якісна декоративна косметика. Наприклад, тональні креми.

На відміну від результату, який чекає на Вас у випадку, якщо Ви вирішите пару днів перед заходом «просмажити» шкіру під сонячним промінням, тональний крем не тільки поверне шкірі сяйво, але й допоможе у боротьбі з передчасним старінням. До речі, надмірно активні сонячні ванни можуть залишити Вам на «недобру пам'ять» - лоб, ніс і щоки, що згоріли та почервоніли. bledna kozha, prozrachnaja kozha, проблеми з kozhej vesnoj, vesenny avitaminoz

Крім цього, якісні тональні креми не тільки на весь день позбавлять Вас необхідності ховати від співрозмовників бліде обличчя, але й захистять виснажену за зиму шкіру від впливу шкідливих променів ультрафіолетового світла.

Додаткова допомога

Якщо Вашою метою є максимально швидке повернення шкірі сяючого тонусу, не лінуйтеся дарувати їй догляд, увагу та турботу. Найкраще Вам у цьому допоможе вітамінний коктейль, який наповнить її мікроелементами та корисними кислотами. bledna kozha, prozrachnaja kozha, проблеми з kozhej vesnoj, vesenny avitaminoz Вони відразу ж практично моментально повернуть шкірі обличчя рівний і цілком симпатичний відтінок. Зробіть якісний домашній пілінг і Вашу проблему буде вирішено – шкіра стане рум'яною та підтягнутою.

Користуйтеся моїми секретами та ділитесь своїми знаннями у коментарях.