Повернення синьої підводки

Любителькам модних віянь нульових сподобається моя новина – синя підводка для очей повертається. У моду знову увійшли тіні кольору морської хвилі та сині олівці для очей.

Бажаєте повторити такий макіяж – зараз я розповім вам, як це зробити правильно. Процедура складається з кількох етапів.

Підготовка шкіри повік

По-перше, вам не обійтися без праймера для повік. Після нього вам буде легше нанести лайнер або, залежно від того, що саме виберете, підводку. По-друге, праймер не дасть підводці шансу розтектися по повіках або на них віддрукуватися.

Ще одне правило - не перестарайтеся

Ідеальний рівний тон і контуринг - це зовсім не те, що необхідно вашим синім стрілкам. В принципі, для стильного макіяжу ви взагалі можете обійтися одними тільки стрілками. Або ж, додати на область вилиць хайлайтер, а брови укласти гелем.

Головне – правильні засоби

Найкраще тут підійде рідкий варіант підводок. Також можна використовувати тіні з кремовою текстурою та щільним пігментом, стійкі олівці для очей. Найголовніше в красивому макіяжі – насиченість відтінку кольору. Інакше на вашому обличчі може зявитися неприємний «брудний» ефект.

Що робити новачкам

Якщо впевненості у власних силах у вас просто немає, спробуйте собі тіні або олівці, виконані у формі стиків. Їх просто наносити та легко розтушовувати. Не варто відразу ж брати рідку підводку - краще замініть її на маркер або гелевий лайнер. Намалювати стрілки з їх допомогою набагато простіше.

Вам подобаються сині стрілки? Намалюйте їх самостійно, а фотографії обов'язково залиште у коментарях.