Полігель для нарощування нігтів

Нарощування нігтів – це звична процедура для сучасних жінок. Тривалий період часу жінки обирали покриття трифазним лаком. Нині стало доступніше нове нарощування з використанням полігеля.

narashhivanie poligelem, poligel', manikjur poligelem, akrigel' v manikjure, narashhivanie akrigelem

Поява полігеля

Вперше для нарощування нігтів майстри почали використовувати акрил. Він чудово служив для збільшення довжини нігтів і дозволяв отримати гарний та довготривалий результат. Згодом матеріал удосконалився, коригувалися його властивості та склад. Так і з'явився новий, ідеальний матеріал для нарощування, названий полігелем або, як його ще називають, акрі гель. Його використання дозволяє забути про корекцію майже місяць.

До речі, полігель можна використовувати не тільки на руках, він відмінно підходить і для нарощування нігтів на ногах. Особливо часто його використовують на запалених, ламких та пошкоджених нігтях.

narashhivanie poligelem, poligel', manikjur poligelem, akrigel' v manikjure, narashhivanie akrigelem

Переваги використання полігеля

Якщо ретельно дотримуватись усіх вимог полігель буде абсолютно безпечним. Таке нарощування матиме певні переваги:

  • нігті стануть міцними, зламати їх практично неможливо;
  • полігель усуне дефекти нігтьових пластин, приховає нерівності та тріщини;
  • нігтям можна надати будь-яку бажану форму;
  • під акригелем рідні нігті ростуть швидше і не ламаються ;
  • пориста структура, що пропускає повітря, гарантує абсолютну безпеку процедури.

До речі, фахівці використовують полігель не тільки для нарощування, але і для зміцнення власних коротких нігтів. narashhivanie poligelem, poligel', manikjur poligelem, akrigel' v manikjure, narashhivanie akrigelem

А чи є мінуси?

З одного боку, матеріал видається бездоганним. Проте, і він не позбавлений недоліків. По-перше, до них можна зарахувати тривалість нанесення матеріалу. До закінчення процедури пройде кілька годин. Не всі жінки готові стільки часу надавати манікюру.

По-друге, попри те, що полігель досить міцний матеріал, якщо вам все-таки вдасться зламати нарощений ніготь, досить високий ризик того, що ви зламаєте його разом із рідним нігтем і пошкодите свою нігтьову пластину. Це пов'язане з тим, що зчіпка полигеля з нігтем дуже міцна.

narashhivanie poligelem, poligel', manikjur poligelem, akrigel' v manikjure, narashhivanie akrigelem

Процедура нарощування

Підготовка нігтів перед нарощуванням починається з виконання манікюру та знежирення поверхні нігтьових пластин. Змоченим у полігелі пензликом акуратно пройдіться по нігті й рівномірно розподіліть засіб, надаючи нігті необхідну форму. Засіб наносьте потроху, краще повторити нанесення кілька разів. Дотримуйтесь акуратності – полігель не повинен потрапити на шкіру.

Після просихання надайте нігтям форму та довжину. Для цього можна використовувати фрезер або тверду пилку. Після того, як матеріал затвердіє, знежирте нігті ще раз. На завершення покрийте нігті топом та обробіть олією кутикулу.

Отже, пробуйте полігель, насолоджуйтесь гарним манікюром, а ми чекаємо від вас фотографій у коментарях.